Bilmek istediğin her şeye ulaş

Laptopu açınça klavyenin altında özellikleri belirten yapıştırma ile Intel i7 Nvidia GeForce tarzı yapıştırmaları çıkartabiliyor muyuz?

Hani kitaplarda da minik bir yapıştırma var o kitabın korsan olmadığını gösteriyor ve çıkarmamamiz gerekiyormuş acaba laptoplarda da aynı şey söz konusu mudurDüzenle
Çıkartabilirsiniz. Zaten laptop korsan nasıl olabilir ki ☺ Kaldı ki korsan olsa ne olacak ki? Laptop alınca tek sorumluluğunuz garantisi bozulmasın diye içini açmamak. Yalnız günü geldiğinde sürücü ararken ya da destek hattıyla, servis istasyonuyla telefonda konuşurken hızlıca bakabiliyorsunuz onlara.
  • Paylaş
Senin dediklerin marka stickerları, sevmediysen çıkart bir şey olmaz.
  • Paylaş
Çıkarmamak lazım. Çünkü bazı etiketler aynı zamanda servis sigortası olarak yapıştırılır. Özellikle vida kapaklarına yada cihazların ayrılabilir parçalarına konulur. Servis dışında açıldığı bu şekilde anlaşılır ve garanti dışı bırakılır.
  • Paylaş
3

Şaman, Ama onlar arkada değil mi üstat? Sorucu klavyenin altı demiş ☺

Hakan, klavyenin altı deyince gitti benim kafa :) klavye yüzeyindeki etiketler kast edildiğini anlamadım doğrusu üstad.

Yolalinda, yine de teşekkürler onu da bildiğim iyi oldu :D

Soruda Boşluklar var Laptopun ekranını kaldırınca sağ ve sol köşelerde Makinenin özelliklerini belirten çıkartmalar mevcuttur Klavyenin altını açtıysan zaten her istediğini çıkarta bilecek duruma gelmişsin demektir ama orda barkod dan başka bir şey bulman zor model etiketleri vs.Birde kitapçığını okusan garanti kapsan dışı kalma şartları var Kolay gelsin sana.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

117 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları