Bilmek istediğin her şeye ulaş

Leonardo Di Caprio'nun ne zaman Oscar alacağını gerçekten çok merak ediyorum. Sizce neden hala bu ödüle layık görülemedi?

Yav o kadar çok bu ödülü alabilecek ama alamayan sanatçı varken neden Leonardo Di Caprio?

Misal Gary Oldman daha efsane bir oyuncu ama onun da Oscar'ı yok? Niye kimse Gary Oldman'ın neden hiç Oscar'ı yok demiyor.:(
  • Paylaş
9

Portakallı Ördek, Johnny Depp var sonra. Tom Cruise var. Edward Nordon, Harrison Ford, Robert Downey JR. Will Smith, Liam Neeson var da var yani.:I

Fazlı Özdemir, Haftasonlarını kazma kürekle imdb'de bu isimleri çıkartmak için mi harcıyosun yoksa hepsini özellikle mi aklında tutuyosun. Zaten (ismini) bildiğim beş on tane oyuncudan birisi, ben de o yüzden onu sordum. Yeter artık, aaaaa!
Adam zaten gariban, ne politikası var ne torpili var.

Portakallı Ördek, Yok yav. :D
Ben de üzülüyordum Leonardo'cuğuma. Sonradan 9gag'de bir ara hep listelediler "Olm bak bunlar da almadı bu adamlar size ne etti?" diye, ordan beri aklımda kalanlar.
Sırf Leo'ya torpil geçmeyelim diye. Yoksa ne garezim olacak garibana. Bir Oscar'ı bile yok.

Fazlı Özdemir, Bu saatten sonra onun da ne umrundadır ya :)
Onun yerinde olsam bundan sonra ödülü verseler bile kabulü için dublör gönderirim.

Portakallı Ördek, Aaaa. Var ama tarihte Oscar'a trip atanlar, protesto edenler. İyi malzeme çıkarır, piyasamı yapardım yerinde olsam.

Portakallı Ördek, "Şimdi de ben almıyorum. Hadi bakalım."

Fazlı Özdemir, Sistemli bir şekilde sisteme karşı çıkılması gerek bu aralar.

Leonardo nun laneti :) bende hakkının yenildiğini düşünüyorum özellikle shutter island Oscarlıkti. . Ama bence leo duruma çok takılmiyor vermezsen verme bize milletimiz yeter diyerek nonstop devam ediyor.. Bu cümle bir an irite etti hemen kapattım. Özetle devam leo sen Gönüllerin sampiyonusun.
  • Paylaş
Büyük ihtimalle ölmeye yakın bir zamanında ya da öldükten sonra.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

149 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt