Bilmek istediğin her şeye ulaş

Leyla ile Mecnun dizisi hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Leyla ile Mecnun 'un başarısında en önemli nokta,oyuncu seçimi bana göre.Eğer Mecnun, Ali Atay olmasaydı veya İsmail abi,Erdal bakkalı..başka isimler oynasaydı, şimdi ki güzelliğini yakalayamazdı gibi geliyor...Dizi özellikle ilk 2 sezon harikaydı,şu anda da aynı tadı veriyor ama ben doğrusu yeni Leyla'yı hiç sevemedim,eğreti duruyor dizide,samimi değil,rol yapıyor sadece,öyle bi Leyla var gibi gelmiyor.Bu dizi artık öyle kıvamını buldu ki bence Leyla olmasa bile olur.
  • Paylaş
Dizinin senaryosu, oyuncu seçimleri çok güzel. Güncel konulara değinmesi esprili, fantastik bir yolla eleştirmesi, duygulara insani yönden yaklaşması, güldürürken düşündürmesi, hüzünlendirirken gülümsetmesi, duygu sömürüsünün olmaması, Erdal bakkalıyla, İsmail abiyle, Yavuz hırsızıyla, dedeleriyle, İskender abisiyle, Mecnunuyla ve de Leylalarıyla izlemekten çok keyif aldığım bir dizi. Birde İskender abinin Erdal bakkala yaptığı ince beddulara ve abartılı tepkilerine çok gülüyorum:)
erdaaaal, erdaaaal o arkadaki kırık dişin var ya senin oraya yemek artığı kaçsın da çıkartmaya kürdan bulama e mi? :))

  • Paylaş
O kadar saçma ki gelişen olaylar bu kadar sacmaliktan böylesine güzel bir iş çıkarmaları büyük başarı. Ilk gunden beri izliyorum, farklı ve eğlenceli tavsiye ediyorum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

944 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt