Bilmek istediğin her şeye ulaş

Macbook Air'e eş değer bir laptop önerebilir misiniz?

Bu ultrabook (MSI GS70 STEALTH) Macbook Air'i her açıdan döver. Buyurun değerlerini karşılaştırın...
msi.com/product/nb/gs70_stealth.html#ove...
  • Paylaş
6

Serkan Köse, Bu neymiş böyle :).. Çok iyi..

Şaman, Piyasadaki en iyi ultrabook ve notebook sanırım. Yeni iş alırsam hemen kapacam bir tane, bıktım benim tost makinesinden :)

Serkan Köse, Yalnız fiyat iyiymiş :s..

Şaman, Her şeyin en iyisini koymuşlar içine, fiyat da ona göre. Super RAID çalışan iki SSD nerede var üstadım :) Fiyatı da benim GT683 kadar...

Serkan Köse, Valla makineyi 10 numero yapmışlar... RAID SSD olmasa da olurmuş sanki :P:) ama performansı çok iyidir bunun. Umarım kavuşursun en kısa sürede :).

Şaman, Benim makineden çok farklı değil aslında sadece çok daha hafif :)

Asus ve Samsung UltraBook serisi dizüstüler özellik olarak Macbook Air'ler ile yaklaşık aynıdır ancak bir Air kullanıcısı olarak Macbook serisinde donanımın mükemmel bir uyumu var ve uzun vadede (zMac OSX'in de etkisi ile) daha verimli bir makine oarak uzunca bir süre kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Kampanyaları takip ederseniz Pupa'nın indirim dönemlerinde (pupadankapiniza.com) biraz daha fazla para verip Macbook Air almanızı tavsiye ederim.
  • Paylaş
2

Pasa Yaman, Ben mühendislik öğrencisi olduğum AutoCAD, Solidworks gibi programları sorunsuz çalıştırmasını istiyorum. Sizce bu konuda bir sıkıntı olur mu?

Serkan Köse, Ha evet o konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yani açarsınız ama kullanımda birden fazla bu tarz program açtığınızda sıkıntı olabilir. O halde daha kuvvetli makinelere yönelin derim..

Macbook Air ile aynı segmentte mi bilmem ama Retina ekranlı bir Mac vardı. Onun yerini piyasadaki herhangi bir bilgisayarın tutacağını sanmıyorum. En azından şimdilik... .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

699 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt