Bilmek istediğin her şeye ulaş

Macbook alternatifi laptop var mıdır? Varsa hangileridir?

özellikle ekran kalitesi açısından.Düzenle
Nasıl yani? O kadar şık ve pahalı laptop bence yok ama Sony Vaio'ların da görüntüsü oldukça şık. Fiyat bakımından oldukça daha ucuz olduklarından yine de işinizi görebileceklerini sanmam. Sorunuz performansla ilgiliyse Monster, Giantware, Msi gibi markaların üst modelleri Macbookları kıtır kıtır yer. Aynı paraya alacağınız yukarıdaki markalardan biri çok daha performanslı çalışacaktır. Yine de hiçbiri bir Macbook kadar gösterişli bir görünüme sahip değil...

Desktop'larda durum aşağıdaki gibi, laptop'larda daha da aşırıya kaçıyor ısırılmış elma. Karar sizin, ne olursa olsun hiç değilse beyazından alın ki verdiğiniz paraya değsin.


MacBook Air  • Paylaş
Macbook alternatifi olarak çok genel sorulmuş.

Macbook air'i ele alırsak, ultrabook piyasasının gelişmesiyle ve daha çok markanın ultrabook pazarına girmesiyle Macbook Air kalitesinde ürünler geliyor. Bunlardan bir tanesi Asus Zenbook Prime. Macbook Air kadar ince, batarya süresi gayet iyi ve kullanıbilirliği iyi. Şuan da ultrabooklar arasında en yüksek çözünürlüğe sahip.


All in one pclere baktığımızda iMac'in ne yazık ki bir alternatifi yok. Ipad mini sunumunda da bence geceye yeni iMac damgasını vurdu. Çok ince, çözünürlüğü mükemmel.

Macbook Proyu ele aldığımızda, aslında ondan ne beklediğiniz önemli. Ekran çözünürlüğü açısında sorulmuş sanırım oyun için dizüstü arıyorsunuz? Eğer öyleyse çok fazla şansınız yok. MAC OSX için çok fazla oyun release edilmiyor.


Daha önce mac kullanmadıysanız ve mac'e geçmek istiyorsanız bence arkadaşınızdan, çevrenizden bir mac bulup deneyin. Çoğu kullanıcı maclerin albenisine kapılıyor ama daha sonra kullanamıyor.


  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1110 Görüntülenme6 Takipçi2 Yanıt