Bilmek istediğin her şeye ulaş

Maddi durumu iyi olmayan biri hukuki konularda kime danışıp, nasıl bir yol izlemesi gerektiğini nasıl öğrenebilir?

İstanbul Barosu Adli Yardım Bürosu, hafta içi her gün hukuki yardıma ihtiyacı olup avukatlık hizmetinden yararlanmak için maddi olanağı bulunamayanlara, iki şubesi ve merkez bürosuyla hizmet sunmaktadır. 
  • Paylaş
Inploid de mutlaka avukat arkadaşlar da vardır,bence burada şansınızı deneyebilirsiniz.Yani genel olarak internetten yararlanabilirsiniz,ayrıca hukuksal kitaplarda işinize yarayabilir.
  • Paylaş
Yasal konularda, sadece merak ettiğimiz; "şöyle şöyle koşullar altında şöyle bir durumda yapılan işin cezası var mıdır/kim haklıdır kim haksızdır" benzeri sorularımızı danışabileceğimiz, "admin arkadaşım", "kardeşim", "birader" benzeri tabirlerle olaya yaklaşılmayan internet üzerinde ciddi bir platform var mıdır? Bir kaç konuda fikir danışmak isterim ben de...
  • Paylaş
1

Redeye, Tam olarak ihtiyacı karşılar mı bilemedim keza esasen o kadar kapsamlı bir alandan bahsediyorsunuz ki aslında, bu işi bir meslek olarak yapanların varlığını hatırlatmak kaçınılmaz... hukukiyardim.gov.tr/index.html

@Redeye yardımcı olabilir.
  • Paylaş
2

Redeye, Avukatların meslek kuruluşu olan barolara başvuru başlangıç için doğru adım olsa gerek.

Sevgiseli, Baroya başvurulabileceğini ben de biliyorum onu ben de yazabilirdim sizin avukat olarak bir farkınız olsa gerekti ama siz farklı bir şey söylemeyerek olmadığını gösterdiniz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1331 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları