Bilmek istediğin her şeye ulaş

Mars'ta hayat var mı? Dünyayı uzaylıların ziyaret ettikleri gerçek mi? Uzaylıların müslüman olduğuna dair iddialar var, sizce doğru mu?

Marsta hayat yok. Uzaylılar dünyayı ziyaret etmiş ya da halen ediyor olabilirler. Henüz bir uzaylı görüldüğüne dair bir kanıt olmadığı için Müslüman olduklarının biliniyor olması da imkansız.
  • Paylaş
Noldu dünya bitti uzayı da mı cehenneme çevireceksiniz? Müslüman olmayan uzaylıları katlederek, tecavüz ederek onları da müslüman mı yapacaksınız? Hayırdır?
  • Paylaş
Gidenler anlattı Mars'da hayat yokmuş, gece 10'dan sonra tüm mekanlar kapanıyor, bakkallardan da içki vb alınamıyormuş. Uzaylılar dünyayı tabii ki ziyaret ediyorlar. En son ışit savaşçılarını getirdiler. Daha önce de 13 sene kadar önce ülkemize nereden geldiğini bilmediğimiz uzun boylu bir diktatör bıraktılar. Tabii ki uzaylıların hepsi Müslüman, kıble uzmanlığı mesleği zaten uzaylılar için oluşturuldu. Adam Mars'da namaz kılarken uzman yoksa kıbleyi nereden bilecek.
  • Paylaş
Mars'ta hayat elbette var fakat bize öğretilen gibi değil.
Uzaylıların gezegenimizi ziyaret ettikleri de elbet doğru fakat bu bildiğiniz gibi değil.
Uzaylıların Müslümanlığı ise tamamen hurafedir. Çünkü uzaya Müslüman göndermek caiz değildir :) İnanmıyorsanız din işlerine sorun.
  • Paylaş
4

Şaman, Din işleri ne üstat? Diyanet mi yoksa ☺

Ayhan Şimşek, Türkiye Müslümanlık Merkez Konu Bankası evet yani Diyanet İşleri. İşte hepisi birden din işleri benim için:)

Şaman, Bana daha çok Sünnilik işleri genel müdürlüğü gibi geliyor da. Din işleri deyince daha bi genel oldu. ☺

Ayhan Şimşek, Hepisi birden grinin 50 tonu :))

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

93 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları