Bilmek istediğin her şeye ulaş

Metaverse her geçen gün daha popüler bir müzik mekanı haline geliyor. Konserler ve müzik festivallerinin ardından şimdi de sırada Metaverse’de ilk müzik ödül töreni var. Bu kapsamda Logitech, metaverse’deki ilk müzik ödülleri gösterisini gerçekleştirdi.

Düzenle
Metaverse sanal gerçeklik deneyimlerini bize sunarken, Somnium Space farklı bir amacı olan bir metaverse’dür. Kullanıcıların platforma, herhangi bir web uygulaması gibi çalışması için indirilebilir bir VR istemcisi veya tarayıcı tabanlı bir sürüm aracılığıyla katılmalarına imkan tanır.Somnium Ne Demek? Somnium Space Nedir?Somnium, Johannes Kepler tarafından yazılan ve türünün ilk örneklerinden biri olarak kabul edilen bir bilim kurgu öyküsünün adıdır. Düzenle
Fantom kripto para birimi, finansal piyasada devrim yaratıyor ve yüksek popülaritesi ile dikkat çekiyor. Fantom FTM’nin vizyonu, gerçek dünyada geniş ölçekte konuşlandırılabilen hızlı DAG teknolojisini kullanarak dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluğu sağlamak ve gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına olanak tanıyan son derece güvenilir bir altyapı oluşturmaktır.
Fantom (FTM) Coin Nedir? Ne İşe Yarar?
Fantom kripto, finans, telekomünikasyon, lojistik, elektrikli araç tedariki ve diğerleri gibi çeşitli endüstri dikeylerinde büyük ölçekte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fantom Vakfı, platformu dünyadaki mevcut ve gelecekteki tüm ortak şirketler tarafından kullanılabilecek akıllı sözleşmelere dayalı yeni bir ekosistemle birlikte oluşturmayı amaçlıyor.
Platformun açık kaynak olması amaçlanmıştır. Bu nedenle topluluk tarafından kullanılır ve değiştirilir. Merkezi olmayan uygulamalar elde etmek için tercih edilebilecek bazı uygulama destek araçları sağlar.

metaversegundem.com/fantom-ftm-coin-ned. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2 Görüntülenme1 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları