Bilmek istediğin her şeye ulaş

Moda çizimine yeteneğim var. Çizimlerimi görenler çok iyi olduklarını söylüyorlar ve ben bununla ilgili hiç eğitim almadım. Modayla çok alakasız bir bölüm okuyorum ama bu yeteneğimi kesinlikle değerlendirmek istiyorum ama param da yok ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Çizimlerini kimlerin beğendiği de önemli. İlgisi ve yeteneği olmayan birisi için süper olabilecek bir desen, işin içinde olanlar için basit kaçabilir. Yanlış yönlendirilme olmasın.

Şu olabilir, ne olursa olsun çizim yapmayı seviyorsundur ve bunu bir şekilde değerlendirmek istiyorsundur.Denildiği gibi, bazı ilgili sitelerde internet üzerinden işlerini sergileyerek başlangıç yapabilirsin.

Bir ihtimal de yeteneğin sağlamdır, gerçekten sende iş vardır. Ve çizim yapmadan geçecek bir hayat düşünemiyorsundur. O halde seçimlerini tekrar gözden geçir ve yetenek sınavlarına gir. Veya bununla ilgili bir eğitim alıp kendini geliştir. Para mı yok sene mi kaybedemezsin? İnternet elinin altında, sürekli araştır bakın çiz.
  • Paylaş
Ben bir resim meraklısı olarak deviantart.com un sadık bir takipçisiyim. Kendisi grafiker, moda tasarımcısı, ressam ve fotoğrafçıların facebook'u. Tasarımlarınızı oraya koymak ilginizi çekebilir.
  • Paylaş
Etrafınızdaki insanların desenlerinizi beğeniyor olması iyi bir durum demekki onları yakalayabilir işler çıkıyor, desenin iyi bu konuda çalışmak için çok şartmı bilmiyorum tasarımcı olmak için çok ta lazım değil bence güzel sanatlar fakülteleri muhteşem desen çizen çocuklarla dolu, desen moda dünyasının önemli bir parçası elbette olmazsa olmazı değil ama, tasarım konusunda materyallerle çalışan bir çok modacı var ve onların çalıştığı çizerler var işi çözüyorlar. Moda konusunda tasarıma dönüşecek çizimleri bu konuda yetişmiş terzilerle paylaşın önce desende harika olan bir elbise kumaşta öyle gözükmeye bilir. Bir yerden başlayıp desenlerinizi paylaşın moda sektörü ile belki de ilk adım mahalle terziniz hiç belli olmaz.
  • Paylaş
Heran gibi bir işte tanrı vergisi bir yeteneğinizin olması olası dır.
fakat yapılan iş her ne kadar mükemmel olursa olsun
her işin bir iş olması için bir müşterisi olmak zorunda dır
yoksa yaptıklarınız sadece kişisel bir hobi olarak ortada kalır
size önere bileceğim tek şey
başkalarının tecrübelerinden yararlanmanız, derken.
zaten belli bir noktaya gelmiş olanlara ya ulaşamaz
yada ulaşsanız bile muhatap alınmazsınız
veya zaten ulaşmış olsaydınız burada bunu sormazdınız !

sonuç olarak siz tek değilsiniz bu açıdan sizden daha önce çalışan çabalayanların bir araya geldiği toplantı gruplarında real bir toplantı oluşturup mesleki fikir alış verişinizi artırın bu konuda örnek sitelerden biri olarak toplanzi.com
  • Paylaş
Bir firmaya başvur hiç korkma!
  • Paylaş
Ucretsiz halk meslek okulları var git kayıt ol modalistliğe yada sitilislige ücretsiz
  • Paylaş
Merabalar ben nır amator cızımcıym ve cızdıgım gelınlık ve abıyeler cok beyenılıyor ama neyazıkı elımızden tutup ızım yetenegtımızı degerlendıren hıc kımse yok yardım cı olurmusunuz bna lutfen
  • Paylaş