Bilmek istediğin her şeye ulaş

Mühendislik için fizik 2 ve matematik 2 notlarını nereden bulabilirim, önerebileceğiz bir site var mı?

khanacademy.org adresinden konulara ulaşıp, dersleri videolardan çalışabilirsin.
  • Paylaş
İnternet benim için yeterli olmadı. Her hocanın ayrı tarzı var, internetten konularla kendi ders notlarımı karşılaştırdığımda, ortak nokta konu başlıklarından ibaret olurdu genelde.Hatta bazen o bile olmazdı... Yani sözün özü; sınıf arkadaşlarınızdan ya da üst sınıflardan not bulmanızı tavsiye ederim...Haaa, ben mühendislik okumadım, o ayrı..:)
  • Paylaş
Bölümdeki fotokopicide yok mu?
  • Paylaş
5

Uğur Mumcu Yilmaz, Bizim sınıfın öğrencileri kendine müslüman,vermiyorlar fotokopiciye,sınav zamanı gelince de kalıyoruz ayazda. :)

Şaman, Müstakbel meslektaşım ben tüm derslere girerdim, notları benden alırlardı ama onları atalı çok oldu. Yalnız mühendislik okuyorsan iyi bir mühendis olmayı hedeflemelisin, onun için de derslerin mümkün mertebe hiçbirini kaçırmaman şart.

Uğur Mumcu Yilmaz, Öyle tabii hocam, ama her ne olursa olsun,ne kadar derse girmek isteseniz de bir durum çıkıyor,illaki aralarda derse girememe olayı oluyor,bir de internet üzerinden verilen notların daha ayrıntılı olduğunu düşünüyorum

Şaman, Aslında aradığın notlar çok genel derslerin notları, tüm teknik bölümler alıyorlar o dersleri. O dersleri alan diğer bölümlerin fotokopicilerine bakabilirsin bence.

Şaman, Aslında @birfincankahve'de oldukça haklı. Hala hatırlıyorum matematik 2'de bütün derslere girmiştim ve finalde hocanın kardioid integrali soracağına uyanmış, özellikle kardioid integrali çalışmıştım. Sonuç 70 puanlık kardioid integrali çıkmıştı, sevincimi sen düşün artık :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1272 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt