Bilmek istediğin her şeye ulaş

Müslümanları müslümanlara kırdırma oyununa mı geliyorsuz sizce?

Müslümanlar birbirini 1000 yıldır kırıyor zaten. haçlı seferlerinden sonra dinler tarihi açısından hristiyan, yahudi, müslüman savaşı zaten yok gibi birşey, olan tüm savaşlar nerdeyse şgal , sömürge ve impratorluk savaşları.


haçlı seferlerinden bu yana din temelinde savaşlar sadece müslümanların kendi aralarında oluyor. bazen yerel küçük çaplı bazen de büyük çaplı, ama sonuçta 1000 yıldır müslüman müslümanı kesiyor son tahlil de . ne yazık .

  • Paylaş
Oyuna ne gerek var, Müslümanlar zaten her zaman Müslümanları seve seve kırmışlardır, hala da devam ediyorlar. Biliyorum sayın Müslüman kullanıcılar buna kızıp inkar edecekler ama naapalım gerçekler eksi puanlarla, inkar etmelerle falan değişmiyor.
  • Paylaş
Oyun sürüyor, Müslümanlar, kaçıncı perdedeyiz? Asıl mesele; harama el uzatmaması gereken Müslüman nasıl oluyor da insanlara kıyıyor. Bu yaratıklar ya para alıyorlar, ya çok salaklar ve kandırılıyorlar ya da zaten öldürmekten zevk alıyor, hepsi kötü. Bu kadar çok cinayet işleten ve dünyaya, insanlığa bugüne kadar hiçbir hayrı dokunmamış bu din azalarak bitmeli. Soru da aynı mentalitenin salak fraksiyonu tarafından sorulmuş.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

554 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Müslümanları müslümanlara kırdırma oyununa mı geliyorsuz sizce?