Bilmek istediğin her şeye ulaş

Mutlu olmak için insanlar ya da eşyalar hariç bir amacınız var mı?

Mutlu etmek... Mutlu edince mutlu oluyorum en çok.
  • Paylaş
Kişisel gelişim. Yani kuantum falan demiyor gerçeklikten bahsediyorum. Mesleğimde daha fazla bilgi sahibi olmak, okuyup, gezip görerek daha fazla kültür sahibi olmak, daha iyi bir sanatçı olmak, eserler üretmek gibi sadece kişiye ait şeylerin gelişiminden bahsediyorum. Bunlar beni oldukça mutlu eden şeyler.
  • Paylaş
Kinetic Art: Göz aldatmaları sunan tasarımları hayata geçirebileceğim bir yaşam alanı insansız da mutlu olabileceğim bir düşünce uzun zamandır.
  • Paylaş
Ben kendimi geliştirdikçe mutlu oluyorum. Bunun için de bana kitap okumak ki genellikle bilimsel yayınlar okuyorum çoğunlukla yeterli oluyor . Onların da neredeyse tamamını İnternet'de üniversite kütüphanelerinde buluyorum ve beş kuruş ödemiyorum. Bir yan flütüm var, oldukça eski ama bana yetiyor, biraz Bach öttürmek de çok hoş oluyor. Bir de ucuz bir klasik gitarım var, onu çalmanın da beni geliştirdiğini düşünüyorum. Başka da bir eşyam yok sayılır aslında bağımlısı olduğum. Hmm tabii ilk madde için bir laptop'um da var, onsuz yaşayamam sanırım. Ya da bol bol kitap almam gerekir. İki adet gerçek arkadaşım var ama ne yazık yurt dışındalar. Bir de arada bir erkek arkadaşım oluyor. Sanırım mutlu olmak için her şeye sahibim.
  • Paylaş
2

Şaman, ☺ Benden kopya çekmiş olmayasın.

Dilara, Esinlendim desek ☺

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

95 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları