Bilmek istediğin her şeye ulaş

Müzik dinlemeden duramıyorum. Bu artık saplantı oldu galiba. Hiç bir fırsatı kaçırmıyorum dinlemek için. Bu 4 elle sarıldığım, hayatımın merkezi olmuş alışkanlığı nasıl bırakabilirim?

Deli misin, ne bırakacaksın! ? . Kulaklık diye bir şey var, aynen devam ruhunu beslemeye.
  • Paylaş
3

Büşra Tangülü, Peki önceliklerimi ertelememe sebep oluyorsa ?

Şaman, Demek ki önceliğinin ne olduğu konusunda kendinle hemfikir değilsin. Müzik eşiliğinde başka bir şey dinlemek harici her şeyi yapabilirsin.

Hakan Köse, Ben başka bir şey sormak isterim; "Müzikle ilgili bir iş yapmayı düşündünüz mü?" veya neden yapmıyorsunuz? Eğer sürekli müzik dinlemekten keyif alıyorsanız, çok iyi bir müzik kültürünüz oluşmuş olsa gerek (yüksek ihtimalle). Bununla ilgili bir iş fırsatı var mı?

Müzik dinlemek güzeldir:)
  • Paylaş
Saplantı olduysa arkasında başka nedenler de olabilir. Müzik dinlemeden önce olan olaylardan etkilenip müziğe sarılıyor olabilirsin. Eğer böyle bir durum söz konusuysa bir destek almanı tavsiye ederim. Eğer sadece keyiften dinliyorsan, keyfini çıkar!
  • Paylaş
Bence bu alışkanlığı değere çevirebilirsin. Neden müzikle uğraşmıyorsun? Dinlediğin tarzlara uygun, sevdiğin bir enstrüman edin, nota okuma, armoni dersleri al. Belki bizden de bir Mozart çıkar. : )
  • Paylaş
Hiç brakma ama yavaş yavaş azaltmayı dene
  • Paylaş
Çok zor bi dönemden sonra ayni durumda kalmistim insan sesi duymaktansa muzigi hissetmeyi tercih ediyordum ama devam et iyi geliyo bi seyleri astiktan sonra kendiliginden birakicaksin zaten sorun yok ki keyfi dinliyosan da yapabilecegin en iyi seylerden biri
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

748 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt