Bilmek istediğin her şeye ulaş

Müzik indirebileceğim siteler hangileridir?

Korsana karşı mücadele sebebiyle online müzik indirme siteleri artık kolay bulunamıyor. Bunun yerine müzikler vb. medyalar artık P2P üzerinden paylaşılıyor. Çok uygun fiyatlar karşılığında ttnetmuzik.com.tr den müzik indirebilirsiniz. Ayrıca çoğu GSM şirketinin de müzik indirme servisleri bulunuyor. Buna benzer uygun ücretler karşılığında müzik indirebileceğiniz siteler:
  • Paylaş
muzebra.com ile liste yapabilir, dinleyebilir ya da şarkıları indirebilirsiniz. Siteye ilk girdiğinizde en alt sağdan EN seçeneği ile İngilizce siteye geçiş yapmanız gerekiyor zira orjinal site Rusça.
  • Paylaş
1

Bedirhan Barış Akbulut, Soundcloud bağımsız müzisyenler için bir hazine.

Youtube üzerinde bulunan klipleri mp3 formatında indirebilmek için,youtube-mp3.org/tr
adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca çalma listelerini de indirebilmek için çok kullanışlı bir uygulama var. 4kdownload.com/products/product-videodo... adresinden indirebilirsin. Çalma listesinde bulunan içerik 25 'in üzerindeyse senden lisans almanı isteyecektir. Lisans ücretleri de oldukça makul.
  • Paylaş
bandcamp.com üzerinden dünya ve Türkiye üzerinde müziklerini bağımsız olarak yayınlayan birçok müzisyene ulaşabilir, ücretsiz veya onların belirlediği meblağları ödeyerek indirebilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1386 Görüntülenme11 Takipçi5 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Şarkı indirebileceğim siteler hangileridir?