Bilmek istediğin her şeye ulaş

Nasıl sevgili gibi olunur? Duygular nasıl hissettirilir?

Birine tutuldum. Düşünce yapısı ve fikirleriyle ilgimi çekti. İlgisini çektim, ilk adımları hep o attı, ben de cevap vermeye çalıştım ama davranışlarımdan anlamadı, onunla ilgilenmediğimi sanıyor. Tanışalı 2 hafta oldu ve jet hızıyla gidiyoruz. Ta ki geçen perşembe ben yapmam gereken hamlenin tam tersini, romantizme bağlamak yerine geyik muhabbeti yaparak fırsatı kaçırana kadar. Benden beklentiyi kesti ve ilişkimiz arkadaşlık üzerinde yürüyor. Ona hissettirmeye çalışıyorum ama başaramıyorum. En son geldiğimiz nokta ben onun gözlerine bakarken öyle işte deyip beni bozması oldu. Geçen haftaki o tanışma heyecanı, sıcaklığı yok. Ne konuşacak konu bitti ne de konuşacak zaman. Artık susmaya başladık. Kahkahaların yerini boşluk aldı. Onun ilgisini tekrar nasıl çekebilirim? Nasıl romantizme bağlayabilirim? Arkadaşlık inşaatını nasıl durdurabilirim? Onu nasıl birlikte zaman geçirmeye davet edebilirim? Onunla ilgilendiğimi, onun erkeği olabileceğimi nasıl belli ederim?

Ona sanki sevgilisiymişim gibi hissettirmek istiyorum. Sevgiliye nasıl davranıyorsa ben de çok ince ayrıntıları uygulayarak bunu hissettiricem. Bu durumda kullanılabilinecek ince ayrıntılar nedir?

Sevgili ile nasıl konuşulur? Sevgili ile nasıl yürünür? Bir yere nasıl davet edilir? Karşılaşmada ne yapılır? Beni öpmek istemesi için ne olmalı?

20 yaşında yaşıtlarından olgun kişilerin ilişkisi nasıl olur hiç bilmiyorum ki, eğlence ilişkisi de değil, aşk, romantizm istiyoruz.

Bunları soruya ekleyemedim hata verdi maalesef.
  • Paylaş
Sorularının hepsine tek bir cevap vereyim. Öp kızı.
  • Paylaş
1

Mehmet Aydoğdu, Öpemedim, arkadaş gibi davranmaya başladı bana!

Kız elimden kayıp gidiyor ve ben izliyorum.