Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ne iş yaptığını merak ettiğiniz meslekler var mı?

Milletvekili.
  • Paylaş
5

Sevgiseli, Olur mu? Zamlarını bile yeni aldılar öyle çok çalışıyorlar ki!

İbrahim Aydın, Çok çalışıyorlar, acayip çok çalışıyorlar, öyle böyle değil... Ondan kuşkum yok da, ne yapıyorlar? Onu çözemedim.

Sevgiseli, El kaldırıyorlardı eskiden şimdi o da bilgisayar sistemine geçti galiba parmaklarıyla yasaları oyluyorlar. Kolay mı?
Mecliste o bağırış çağırışların içinde uyumayı becerebiliyorlar. Ben bunu yapamazdım mesela. Takdir edilesi bir yetenek!

İbrahim Aydın, Yazık onlara o zaman, çok acıdım hallerine şimdi bak... Çok sıkı bir eğitimden geçiyor olmaları gerekiyor tüm bunları yapabilmek için. Sonuna kadar hak ediyorlar o zaman aldıkları parayı. Hatta milletvekili yardımcıları da hak ediyormuş o zaman.. Böyle bir insanın yardımcısına da çok iş düşüyordur muhtemelen.

Sevgiseli, 17 milyarı harcamayı düşünmek bile büyük bir iş bence. :)

Milletvekili
  • Paylaş
Mekatronik mühendisliği hakkında
Mekatronik, makine, elektrik–elektronik ve bilgisayar mühendisliğinin evliliğinden doğan; yazılım ve kontrol mühendisliği konularını da aynı çatı altında toplayan disiplinlerarası bir kavramdır. Akıllı makineler tasarlamak üzere, tasarım ile süreç ve ürün imalatında, makina mühendisliğinin, elektronik ve bilgisayar ile sıkı kaynaşması olarak da ifade edilebilen mekatroniğin kapsamı, mekanik tasarım ve analiz, robotik sistemler, görüntü işleme, kontrol mühendisliği, yapay sinir ağları ve yapay zeka ile sanal gerçeklik olarak sıralanabilir. başta makine olmak üzere, elektrik-elektronik ve bilgisayar bilim dallarını, teknolojik talep ve sorunlara çözüm getirmek üzere, müşteri istekleri doğrultusunda, bir bütünlük içinde algılayan ve aynı potada eriten yeni bir interdisipliner mühendislik felsefesi olarak tanımlanabilir. Yani genel anlamda otomasyon ve robotik teknolojilere dayalıdır.
Kaynak: tercihimiz.blogspot.com/2011/07/mekatronik-muhendisligi.html

Sosyal medya uzmanlığı hakkında ne yazık ki bilir bilmez kişiler tarafından ortaya atılan birçok yanılgı vardır.
Sosyal medya uzmanı ne iş yapardan önce bu mesleği yapıyorum diyebilen insanlarda olması gereken bazı nitelikleri incelemek gerek.
Meslek Seçimi
Sanıyorum bu tabloyu inceleyen herkesin, bundan sonrası için hakkında pek kolay atıp tutamayacağı bir mesleğe dönüşür.
Her ikisi de zannedildiği kadar kolay iş değildir vesselam..
  • Paylaş
Mekatronik bölümünden mezun onların benzer bölümlerden farklı olarak ne iş yaptığını merak ediyorum.
  • Paylaş
Robot yapıyorlar diye biliyorum.
  • Paylaş
Gerçekten yapıyorlar mı yoksa yapıyormuş gibi mi yapıyorlar? :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1023 Görüntülenme7 Takipçi7 Yanıt