Bilmek istediğin her şeye ulaş

'Ne onunla ne onsuz ' denilen bir durumla nasıl baş edilebilir?

Bu hayatta gerçek anlamda kimsesiz yapamaz olsaydık doğarken herkes 'onsuz yapamam' dediği insanla doğardı zaten. Her şey insan beyninde biter biz ne anlam yüklersek onlar o değeri taşır.
  • Paylaş
Cevap onsuz. Onsuzluğun ihtimali bile varsa Cevap eşittir Onsuz. Eğer onsuzluğu seçip eşşek gibi pişman olduysan ve o da aynı durumdaysa. O zaman onunla. Ama onsuzluğun ihtimali bile varsa onsuzluğu seçeceksin.
  • Paylaş
Bu da yine kisisine baglı bir durum. Ama altina yatan alt neden muhakkak ki 0-5 yaslarinda anne babanin sana olan tutumu yada onlarin kavgalarinda ya da senin ozaman ayrilıklara ne karsi ne hissetmissen nasil bir icsellik olusmuşsa şimdide alt zeminin böyle durumlarda ortaya cıkıyor.
  • Paylaş
3

Güzin Turhan, Bu durumla nasil basedilebilir sorusuna gelince kendini taniyarak farkindalik kazanarak. Profesyonel bir destek alarak. Danisanim olsaydin seni sarsar toparlar gene sarsar bir ic görü olustururdum :)

Jawair Chaker's, Ne diyon sen Keziban

Güzin Turhan, Anlamadin mi cewocum cumle dusuklugumu olmus aciklayici olamamis mi?

Eğer bi insan kendine bunu sölüyosa baş edemez zaten etse ne onunla ne onsuz demez 2 yoldan birini seçmek zorunda ben olsam onsuzluğu seçerim
  • Paylaş
Ne ondan ne onsuz dediğimde hiçbir şekilde vazgeçemem herhalde ama olmayacaksa kendimden vazgeçerim.. .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

120 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt