Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ne zaman bir mobil uygulama aklıma gelse ve yapmak istesem daha önce benzerinin yapılmış olduğunu görüyorum, böyle durumlarda yine de vazgeçmeyip o uygulamayı geliştirmeli miyim?

Yapmak istediğiniz işler başkası tarafından yapıldığında öncelikli sormak gereken sorular bu yapılanın en iyi mi? En iyisi ise ve daha üstünü yapılmayacak durumda ise vazgeçmektir normaldir.Ancak bu teknoloji söz konusu olduğunda imkansızdır.Her geçen gün üzerine yeni özellikler eklenen bir alandır.Düşündüğünüz uygulama başka biri tarafından yapılmışsa,açıklar aranarak bu açıklık geliştirebilir.Vazgeçmek yapılacak en büyük hatalardandır.
  • Paylaş
Yahoo gibi bir arama motoru devi varken, Google kuruldu ve kısa sürede sektörde liderliği yakaladı.
  • Paylaş
Bence daha önceden yapılmış olması daha bile iyi. Eksik yönlerini belirleyip ve kullanıcıların taleplerini takip edip daha başarılı hale getirebilirsin. Ne diyor amerikalılar sky is the limit.
  • Paylaş
Düşündüğünüz uygulama ticari değer taşıyorsa var olan rakiplerine göre yeni bir özellik katarak geliştirme süreci başlanabilir. Ticari bir değeri olsun ya da olmasın eğer zamanınız varsa yine de geliştirme çabası size bir şeyler katabilir. Belki benzeri olduğunu düşündüğünüz uygulamada değil de benzersiz bir uygulamada kullanacağınız bir tekniği keşfedebilirsiniz ve bu size tecrübe birikim olarak geri döner.
  • Paylaş
Mobil uygulama nerden ücretsiz yapabilirim bilgisi olan yada onerebilecegi bir kaç yer
  • Paylaş
Üstüne katarak ilerlemelisin mesela ilk telefon çıktı sonra cepte taşınan telefon çıktı sonra kameralı telefon çıktı video çeken bluetooth lu telefon çıktı sonra dokunmatik çıktı son olarakda akıllı cep telefonu smart phone cıktı hep ilerleme katederek gelişti
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

920 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları