Bilmek istediğin her şeye ulaş

Neden bazı din mensupları Pastafaryanizm'in vahiy inmiş, kitaplı, peygamberli son semavi din olduğunu kabul etmekte bu kadar zorlanıyorlar?

Kutsal Kitapta hepsi yazıyor, aynı daha önce inmiş semavi dinlerde olduğu gibi. Bu dinin de diğer semavi dinlerden neredeyse hiçbir farkı yok. Sadece öldürmemek, zarar vermemek, diğerlerini Pastafaryan yapmamak gibi farklı şartları var... Dinlerin kanıtı kitaplarında yazanlar değil midir? Bunun da tanrısı, peygamberi, kitabı ve şartları vahiy inmiş olan kitapta yazıyor.Düzenle
4

Hakan, :)))))))) Şimdi ben MAKARA BAKARA desem yobazlar kellemi almak için sıraya girerler. egemeen bebiş diyince şakalaşırken ağızından kaçmış oluyor aMpuller için.

Peki pastafaryanların tanrısına "makara kukara, yermisin tereyağlı makarna?" desem. ne olur :))) tenecerede makarna suyunda kaynarmıyım ölünce :)

Ayhan Şimşek, inanmayana ceza yokmuş abi sadece striptizci yok sana diyorlar :D

Hakan, Olmadı şimdi dostum :) daha büyük ceza mı var.:)

Ayhan Şimşek, dinci geçinen dinsizlerin şerrinden koru bizi ya Rab.
bugün eksileyen bu zihniyet OHAL zamanı kafa kesmeye de müstakbel eş değil midir?
O değil midir ki dinlemeyen; iyiliği de şerri de benden bilin diyen Rab'bın sözüne biat etmeyen KAFİR.
bü kadar :)

Şamanım pastafaryanistim, pasta var da yan mı çizdik? ...

Şunu öğrenememişsin, -muhtemelen o ara yurt dışındaydın, bunlara tırnak çakısı sallarsan, içlerinden kılıç çeken çok olur. Muhtemelen kılıçlar çekildiğinde yine yurt dışına kaçarsın.

Her zaman en iyi savunma, saldırı değildir. Kışkırtma manitu aşkına! Otlak geniş. . .
  • Paylaş
8

Şaman, Yurtdışı benim için içi sayılır... Zaten şu anda yurtdışındayım ☺

Ahmet Avcı, Benden sonra Bay Tufan diyorsun, arkamda yangın yerleri bırakırım, küllerimden beni takip edin diyorsun...gurbet ellerde gümbürtüye gitme, dinsizden kötüsü imansızdır unutma..

Şaman, Üstat abartma beni kim ciddiye alıp yangın çıkartır ki...

Ahmet Avcı, Üstat bi kızcağız vardı, evin tabanını kazıp yarattıkları işkence odasında iyice işkence ettikten sonra domuz bağıyla boğup gömmüşlerdi Ankara Etimesgut' ta hatırladın mı...pastafaryanizmi bırak altı üstü islamcı bir feministti..öldürdüler hem de abarttılar..

Şaman, hmmm, ben Müslümanların hoşgörü dini mensubu olduğunu sanıyordum ama bunu yapan da Müslümanlardı diyorsun. Peki üstat uyarını dikkate alacağım.

Ahmet Avcı, Allah aşkına Şaman, hoşgörünün iyi birşey olmadığı konusu, Müslümanlarla Ateistlerin tek anlaştığı nokta unuttun mu?

Şaman, Hoşgörü kötü bir şey, aşağılama falan ama öldürmez ☺

Ahmet Avcı, Bunu yapanlar müslüman olduğunu iddia eden, hoşgörüden nasibini alamamış fundementalistlerdir, boldurlar...herşey hoşgörüsüzlükle başlıyor, kritik olması o yüzden..

Parodi olduğu için
  • Paylaş
2

Şaman, Pastafarianism as a genuine religion, it is generally seen by the media as a parody religion. Medya parodi olarak görüyor diyor.

Balık, Parodiye iman ettiklerindendir.