Bilmek istediğin her şeye ulaş

Neden sorulara bir kere cevap verebiliyoruz?

Çünkü sorudaki amaç en net ve tatmin edici cevabı almaktır. Ve kişi bunu bir yorumda yapabilir eğer eksik bulduğu bir şey varsa yorumu tekrar düzenleyebilir. Ve bu yeni modülün oluşturulmasındaki en büyük etmen yorumların sohbete dönüşmesinden kaynaklı. Eğer bir kişi ile yorumlarda diyalog etmek istenirse kişiyi alt yorum özelliğine yönlendirmeyi planlıyor. Bence çok yerinde oldu yorumlarda sohbet görmek benim pek hoşuma gitmiyordu doğrusu.
  • Paylaş

Artık sorulara 1 kere cevap verebiliyorsunuz.. Yorumlara alt yorumlarda böyle bir sınırlandırma yok. Sorulara tek yorum vererek gerçekten o sorunun cevbı ile ilgili bilginizi/yorumunuzu aktarmış oluyorsunuz. İsterseniz devamlı bu yorumu düzenleyerek geliştirebilirsiniz... Alt yorumlarda ise kullanıcılarla karşılıklı kişisel fikir paylaşımında bulunabilirsiniz...

  • Paylaş
Kabul etmiyorum.Konunun sohbet havasına dönmesinde ne yanlışlık var? Sitenin en keyifli kısmı geyik muhabbetlerinin geçtiği yerler.Burayı daha asık suratlı bir yer haline getiriyor bu yapı
  • Paylaş
1

Aykut Kardaş, Geyiği alt yorumlar halinde yapabilirsiniz, bu yeni yapı bir engel değil sadece iyi bir yönlendirme. Asıl yorum alanları konunun ilgili cevabı alacağı yer alt yorumlarda istediğini kişi ile, hatta kişiler ile yine geyiği yapabilirsiniz.

Sizin yorumunuzdan konu içinde diğer kullanıcılara sormak için bir soru oluşturmak isteyenler ne yapacak?

Şekil 1a'da olduğu gibi. :)

  • Paylaş
8

Aykut Kardaş, Açar mısın biraz?

Serkan Kiose, Bu zaten bu şekli ile olmaması gereken birşey... Konu içinde altta yeni bir konu açmanız yani.. Ama bunun için yakında soruları birbirine refere etme özelliği ekleyeceğiz. Yani yeni bir soru açıp başka bir soruya refere edebileceksiniz :). Sanırım bahsettiğin sorunu bu özellik çözecek :)

Sevgiseli, Yok ben yorumlardan bahsetmiştim. Mesela benim yorumlarımı çoğu insan alttaki yorumlarda soru şekline dönüştürüp soruyorlar.

Sevgiseli, Ayrıca "En son ne yedin? En son neye güldün?" tarzında sorular var. İnsanlar sadece bir kere cavaplayıp oraya yazıp sonra ardından bir şey yemeyecek mi :))

Aykut Kardaş, Platformun amacı öz, sadeleştirilmiş, temiz bilgiyi vermek olduğu için aslında -bu tip sorular- yani geyik muhabbetleri biraz bu platformun dışında kalıyor. Ya da kendi izlenimlerim sonucu öyle..

Serkan Kiose, Aslında unknow haklı... bu tarz sorularda kısıtlamaya gidiyoruz... bir de kıyaslama tarzı soruları kişisel anketlere dönüştüreceğiz. O yüzden o mu bu mu tarzındaki kıyaslama soruları da onaydan geçmeyecek...

Serkan Kiose, Bu arada ben senin tam olarak anlatmak istediğini yine anlayamadım @sevgiseli :)

Sevgiseli, Beni kimse anlamıyor zaten boşver @serkan :)

Süper uygulama. Genel akıştaki ağız dalaşını süper önler. Detaylara inmek isteyen cevapları da okur.
  • Paylaş