Bilmek istediğin her şeye ulaş

Neden üniversite okuyan kızlara "bu kesin bakire değildir" gözüyle bakılıyor. Tamam öğrencilerin durumu ortada. Kızlar hakediyor madem ki bunları peki erkekler sütten çıkma ak kaşık mı?

Kendi isteğiyle bunları yaşayanlar konusunda herhangibir yargılama yapmıyorum.Düzenle
Yine bu soru, bu bakirelik soruları ne zaman bitecek diye ya sabır çekiyorum Ne kadar da milletin iki bacağının arasıyla ilgilenen bir milletmişsiniz. Herkes birbirini serbest bıraksın, bitsin bu cinsel açlık artık bu ülkede. 18 yaşından büyük olup da hala bakire olan bir kız ya kontrol manyağıdır ya da kontrol manyaklarından oluşan sapık bir ailesi vardır. Aynı şey erkekler için geçerli değil tabii, o ya gay'dir ya da çok içine kapanıktır, vardır onun da psikolojik büyükçe bir sorunu. Bu ülkede namus cinayetlerini erkekler işler 2013'de 1500 kadar kadını katletmişler. Ben biliyorum neden illa bakire istediklerini, onlar da çok iyi biliyorlar hangi küçüklüklerinden dolayı bakire takıntıları olduğunu. Kıyaslanıp da büyük çıkacak olsalar gururlanırlar ama yok, beyin küçük, uzuvlar küçük, göt yerden yarım metre yukarıda zaten. Milli oldun mu len? Aaa keranede mi, gel sana bir kıyak yapayım, iki Rus çağıralım da bak s.kişin güzeli nasıl oluyormuş... Alın mini aletlerinizi de Arabistan'a gidin artık, hatta o kadar uzağa gitmeye gerek yok, geçin sınırı hemen ardında IŞİD var onlarla takılın. Hani yabancı dille eğitim veren kolejlerin öğrencileri dillerini okudukları ülkelere özenirler ya sizler de Arapça okuya okuya artık oralara özeniyorsunuz.
  • Paylaş
2

Uchiha Itachi, Bir şey bana yanlış geliyor. İnsanlar birbirinin üstüne çıkınca cinsel açlık bitecek mi? Ben olaya çok daha farklı açıdan bakıyorum. İnsan olarak kendimizi daha yukarılara taşıyabilmek için nefs'e hakim olmak gerektiğine inanıyorum. Eğer ki kendi arzu ve isteklerimizi kontrol edemiyorsak hayvanlardan ne farkımız kalır.......

Şaman, Anlıyorum sizin ruhani bakış açınızı. Zaten kontrol açlığı doğuruyor. Evet insanlar serbestçe sevişebildikleri zaman cinsel açlık bitecek. Ben insanın kendi isteklerine karşı hareket etmesinin ruh sağlığı açısından iyi olmadığı düşüncesindeyim. Zaten ruhani bakış açıları da değişiyor. Budizmin din kitaplarından biri de Kama Sutra'dır ve sonunda 14 kişinin beraber seviştiği at pozisyonu vardır. Oradaki tanrı sevişin, hayattan zevk alın demektedir. Sizin inandığınız tanrı herkesinkiyle aynı olmayabilir. Hatta hiçbir tanrıya inanmayanlar da olabilir. Ya da sizin tanrınıza inanıp da sürekli bir zina, sürekli bir tecavüz peşinde koşanlar da olabilir. Sizin inancınız isteklerinize direnmeyle yüceliyorsa bence bu sizin bileceğiniz bir şeydir. Ben kendi fikrimi yazdım, tabii ki siz de kendi fikrinizi yazmakta özgürsünüz.

Neden genelleme yapma gereği duyuyorsunuz o şekilde bakılsa aileler kızlarını üniversiteye gönderirler mi sizce? Öğrencilerin durumundan kastettiğiniz şey kızlı erkekli takılmaksa kızlı erkekli takılınca bekaret gitmiyor ayrıca bekaretede bu kadar kafa takmayın. Çok genel konuşuyorsunuz
  • Paylaş
İşte bir başka bekaret sorusu daha... Arkadaş isteyen istediği gibi yaşar. Nedir milletin seks hayatını bu kadar merak etme isteği? Kim neyi hakediyor ceza sanki cinsellik. Cinsellik hakkında nasıl bir düşünceye sahipseniz kendiniz gibi düşünen birini bulun. Diğerlerini de bu kadar ezmeyi yada tuhaf birşey yapıyorlarmış gibi düşünmeye son verin bence.
Erkeklerinde ak kaşık olmadığını savunalım. Onlarda bişey yaşamasınlar. Cilalı taş devrine dönelim. Gerçi pardon o zaman evlilik olmadığından herşey serbestti. Eh İran gibi olalım o zaman. Milleti assınlar?
Ben kimsenin ne yaşadığıyla ilgilenmem. Bu olayı hayatın bir parçası olarak görenede saygı duyarım, bekareti önemseyene de saygı duyarım. İsteyen istediğini yapsın. Siz kendi hayatınızdan sorumlusunuz. Onun bunun ne yaşadığını boşverin bence.
  • Paylaş
Üniversite bir çok kardesimizin arkadaşınızın özgürlük devirdir. Ve oraya giden bir çok erkek zannederler ki gördükleri kızları bir çoğu genel itibariyle vermektedir. Abicim kız sizin bu aptalca dusunceniz olmasın diye etek gitmeyecek mi şort gitmeyecek mi bi erkekle çay kahve içmeyecek mi bara gitmeyecek içki içmeyecek mi siz kimsiniz ki insanları disaridan görüldükleri kadariyla yargılayip şu verici bu değil gibi bi sınıflandırma içine dahil ediyorsunuz siz nesiniz ederiniz ne sizin ??? (!)
  • Paylaş
Ben öyle bakmıyorum. Kişinin kendi tercihi. Evet bazı cahil insanlar böyle bir genelleme yapıyor. Kendi korumaya çalışıp okula yollamadığı kızı üniversteli bir kız kadar ağır başlı olamayabiliyor. Tamamen kişinin kendisiyle alakalı bir durum. Bakkala giden bir kız da iki dakkada halleder yani. Tercih meselesi. Ama her okuyan kıza "bu bakire değildir" etiketi yapıştırmak yanlış, çok yanlış. Önemli olan ahlaklı olmak. Tamam ilk gece bir damla kan olacakda, eeee evlendikten sonra eşini aldatan kadınlarda var. Kocası kendisine güveniyor çünkü o bakireydi :))
  • Paylaş
Pardon, yanlış anlamayın da, bu bakanın öküzlüğüdür.
Ayrıca bakire olsa kime ne?
Olmasa kime zarar?
Yani 3-5 öküzün saçmalamasıyla kendinizi bu soruları sorar halde bulmanıza gerek bile yok.
  • Paylaş
İki tarafında bastırılmış olan duygularının ortaya çıktığı yerdir üniversite,
İki tarafında özgürlük adına kendilerini kaybettikleri yerdir üniversite,
İki tarafında değerlere tabu deyip yıkılan yerdir üniversite,
İki tarafında kendi benliklerinin altında ezildiği yerdir üniversite,
İki tarafında yanlış anlam yüklediği yerdir üniversite... ... ... .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

359 Görüntülenme7 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları