Bilmek istediğin her şeye ulaş

Niye sorduğum sorular değiştirilmiş ve niye ben gelen cevapları ve yorumları okuyamıyorum? Site içeriği biraz fazla karışmış sanırım!

Sorduğunuz sorular sadece daha 'Temiz Bir Dil' için değiştirilebilir. Eğer küfür içeriyorsa silinir. Değişmesinden rahatsız olduğunuz sorularınız ya da yorumlarınız varsa bizlere bildirebilirsiniz. İçerik kontrol edilerek geri dönüş sağlanacaktır.
  • Paylaş
Aman Fatma 3 gündür bunlarla uğraşıom ,garip bi yer olmuş 
  • Paylaş
Çok uzun bi cevap yazdım ama eklemedi nedense bi sorun daha yani. yanlış anlaşılmak istemem yine de söylicem; siteyi niye bu kadar karıştırdınız allah aşkına en eski hali bile inanın çok daha iyiydi ve ben eskiden bu siteye girmeyi çok seviyodum artık istemiyorum girmek sıkıcı ve karışık bi yer olmuş. gelen bildirimlere giriyorum mesela her tıklayışta yeni pencere açılıyo. onu bırak iki saatte açılıyo. sonrakine git butonu olsaydı bari o da yok. en başa gidip diğer soruya tıklıyosun mecburen. bi de soruyu sen diye sormuşum ben siz diye değiştirilmiş buna gerek var mı bilemiyorum. yani yazım yanlışı olur kelime hatalı olur eyvallah ama sen yazmışım ya niye değiştiriyosunuz bunu ???? bu yorumu da eklemezse bi daha yazmıcam bişey üzgünüm.
  • Paylaş
1

Lawbreaker, kaç gündür onun kavgasını weriom burda