Bilmek istediğin her şeye ulaş

Öğrenciliğinizde hiç unutamadığınız anınız nedir?

Lise 1. Sınıftayken din kültürü sınavımız vardı ve bu derse okul müdürümüz giriyordu. O gün aynı zamanda Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor-Torku Konyaspor maçı vardı. Müdür sınavı iptal etti ve biz o gün bütün okulca öğretmenlerle kantinde bu maçı seyrettik. Tabii ki Trabzonspor yendi . Bu da benim hiç bir zaman unutamayacağım öğrencilik anım.
  • Paylaş
1

Fazlı Baş, Trabzonsporlu olmana sevindim. Güzel bir anı olmuş

Cok ıyı hatırlıyorum 5. Sıınıfdaydık:) sınıf ogretmenım bızımle cok ıyı anlsıyordu. Dersımız de el işi dersıydi. Herkes bırseyler yapmaya calısırken kartonlar makas yapıstırıcı felan :) bende ıste öğrencılık ya makas felan evde unutmusum o gun :) hoca dan hocam makas alabılır mıym dedım hocam bana yanagını uzattı al yavrum makas burdan dedı :) ıste olay orda koptu gıttı :) hocama burdan cok tessekkur edıyorum keske tekrar gorusebılme fırsatımız olsa
  • Paylaş
Tam hatırlamıyorum 6 veya 7. Sınıfta deli dolu bi öğrenciydim. Matematik öğretmenimiz çok değişik bi kadındı tabi bende. O zamanlar Ilk defa bi çocuktan hoşlanmıştim sınıfın kapısından ayrılmaz o çocuğun geçmesini beklerdim. Matematik dersinden çıkmıştık lavaboya gittim öğretmenler zili çaldığını duymamıştım sınıfın kapısına yaklaşınca hoşlandığım çocuğu gördüm bana gülümsemisti bende o mutlulukla sınıfa keyfili bi şekilde girdim kapının kolundan tutup bi opera edasıyla " beeen gelldiiiiiiiiimmmm" diye bağırdım. Gözlerimi açtım bütün sınıf bana bakıyor. Öğretmen de masada oturuyor. Birkaç saniye bana baktılar Bende elim havada öyle Kaldım . Hocanın meşhur bi cetveli vardı Onunla geç geç bakamm otur be demişti kızarmış bi şekilde oturdum :) daha var da bu kâfi :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

451 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları