Bilmek istediğin her şeye ulaş

Okan Bayülgen hakkında neler düşünüyorsunuz?

Programlarında ya da muhtelif mecralarda sistemden, tüketimden vesaireler dem vurur. Oysa ki tüketimi tetikleyen reklam mecralarında çok etkili ve ajans sahibi insandır. Justin Bieber'le dalga geçer, ama Türkiye konserini organize eder Avea ile birlikte reklamlarını yapar ve seslendirir.

Velhasıl kelam kamera muhalifi ve delikanlısıdır. Sistemin ta kendisi olup sistem eleştirisi yapar ve yedirir bu millete.
  • Paylaş
Harika başlayıp, zamanla saçmalayan sonra daha fazla saçmalayıp en sonunda gezi olaylarında istiklal caddesinde bizimle birlikte biber gazı "çeken" gönülleri tekrar fetheden, zeki ama bir o kadarda rahatsız ama başımın taçı olan özgür ruh
  • Paylaş
Seviyorum kendisini..
  • Paylaş
Sanırım herkesçe sevilen bir abimiz, ama sıkıldı son zamanlarda kanal d'de olduğu dönemde 3 gün (sanırım) üst üste program yapıyordu son dönemde, hep bir şeyleri değiştirmek ve yaşamın gereği para kazanmak zorunda olduğundan, hissiyatı değişti sanırım.

Türkiye'de yaşadığını unutanlardan diyelim, ya da Türk olduğunu.. Sesi, işitince kulağa hoş gelen bir tona sahip, umarım yine o olmayacak şeyler peşinde koşar, yine o muhalif sıfatını görürüz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

714 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt