Bilmek istediğin her şeye ulaş

Olgun bayanlardan hoşlanıyorum ve yaşım 24. Bu bir sapıklık mıdır?

Ben neden olgun bayanlara aşık oluyorum.Yaşıtlarım ve benden 1 veya 2 yaş küçük bayanları sevemiyorum.Düzenle
Dsm tanı kriterlerine göre cinsel sapkınlıklar kategorisinde olgun kadınlara ilgi duymak yoktur merak etmeyin. Bu bir sapkınlık değil. Ama olgun kadınlardan hoşlanmanızın bir anlamı olmalı. Bu olgunluk anne babanne figürleri olan kadınlar şeklindeyse ve bu durumdan rahatsızsanız terapiyle beraber sebeplerini bulabilirsiniz.
  • Paylaş
Belki size fazla çocuksu geliyorlar ve genç kadınlardan hoşlanamıyorsunuz. Bu bir sapkınlık olmamakla beraber anaç karakterlere fazla anlam yüklemeniz, korunma ihtiyacı gibi sebeplerle ortaya çıkıyor olabilir. Siz genç kadınlardan hoşlanmak isteyip de yine yaşça büyük kadınlardan hoşlanıyorsanız bunun altında yatan nedenleri bir uzman yardımıyla bulmanızı tavsiye ederim.
  • Paylaş
Ben şahsım adına bunun bir sapıklık olduğunu düşünmüyorum. Ki sapıklık algısı çok daha farklı durumlarda ortaya çıkmakta. Bu bir tercih meselesidir. Bunun altında bir sebep olabilir, fakat bu sizin hayatınıza yaşıtınız bir kadına aşık olmaktan daha büyük problem getirmiyorsa, kendi içinizde yaşadıklarınız size zarar vermiyorsa, bu sizin için bir problem teşkil etmemeli.
  • Paylaş
Seda Sayan' ı seven Nihat doğan' ın karakteri ortada. Aman ha sonun ona benzemesin. Sapkınlığı boşver, kişilksizlik ve karaktersizlik sana musallat olmasın zira daha küçüksün!
  • Paylaş
Kesinlikle değildir! Bu durum çok normal ilerde yaşadığın olaylarla birlikte bu durumun ve beklentilerinin değiştiğini göreceksin. Ben de olgun kadınlardan hoşlanıyorum yaşım 26 :) Saygılar
  • Paylaş