Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ölüme çok yaklaştığınızı hissettiren bir olay yaşadınız mı? Yaşadıysanız bu olay neydi?

evet yaşadım. filim izlerken güldüm o sırada börek yiyordum boğazımda kaldı.  yengem saolsun  göğüs kafesimin altında 2 eliyle yumruk yapıp kaldırdı beni ağzımdan tekrar cıktı ve kurtuldum... herhangi bir boğulma anında bunu uygulayın.
  • Paylaş
bir değil bir çok kez hangisini anlatsam bilmemki .......
  • Paylaş
 bir kış günü ankara keçiörende akşam saat 9 gibi dışarı çıktım normalde herkes dışarda olur o saatlerde ama tesadüfe bak sokakta kimse yok hava da sisli sanarsın korku filmi seti altı üstü bi paket sigara alıp eve döncem aradığım sigara gittiğim 2 bakkalda da olmayınca benzinliğe gittim ordan aldıktan sonra eve dönerken bi şahin takip ediyo gibi geldi tahmin ettiğim bi kaç kişi var aslında ama kimsenin günahını almayalım normalde emanetsiz gezmem gelgör o gün eşofmanla çıktım yanımda cüzdan çakmak sigara anahtar başka bişey yok bi yandan hızlı yürüyom eve doğru yaktım sigarayı bi vukuat anından basacam kim olursa suratına diğer yandan çelik kapının üst anahtarını aldım yumruğum arasına sıktım gelen olursa delecem neyse takp sürdü bi vakit sonra sokağıma girdim takipi kesti içim rahat etti eve girdim giyindim çıktım sonra arabayla ben bunları bulmaya ya kimse yoktu..
  • Paylaş
Gıda. Kendi başıma yemek yerken fena halde tıkanmıştım, bir hayli nefessiz kaldıktan sonra tuhaf hissediyor insan. -Bitiyor galiba... falan diyor. Ama saolsun ki annem yetişti. İçine doğdu sanırım.
  • Paylaş
Çocukken denizde boğulma tehlikesi geçirmiştim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

683 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları