Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ölümsüzlük hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce ölümsüzlük mümkün mü? Eğer ölümsüzlük varsa, insan hayatını nasıl etkiler?Düzenle

Al-i İmran (185)

Her canlı ölümü tadacaktır. Ancak kıyamet günü yaptıklarınızın karşılığı size tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete sokulursa gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir

  • Paylaş
1
Çocukken, kuru fasulye, pilav ve yoğurdu karıştırıp yediğimde masadaki herkes gülerek tiksinirdi! Fakat ben ölümsüz güçlü bir kahraman olacağıma inanırdım.
Büyüdükçe baktım değişen pek bir şey yok, vazgeçtim zorlamaktan.
  • Paylaş
4

Hakan, 😊😊😊

Ayhan Şimşek, senin bu işaretler normal punto boyunda, dikine 3 tane dikdörtgen olarak görünüyor mir'im. olmuyor böyle! :)

Hakan, :-):-):-) smile idi

Ayhan Şimşek, hah, böyle iyi :}

Dini olarak yazacak bir şey yok @Batraz son noktayı koymuş zaren, bende duygusal olarak kendimce ölümsüzlügü , çocuk ve bir eser olarak algılıyorum. Çoktan eti çürümüş olsa bile nazım hikmet, necip fazıl, münir nurettin, picasso, munch, einstein, pascal, pastor, basquiat ölmüş değildir.
  • Paylaş
Hücrenin yaşlanmasına sebep olan ve canlının hayatına son veren etkenler engellenirse neden olmasın. Ancak şahsi görüşüm hücrenin yaşlanmasina sebep olan tüm etkenleri yok edebilmek için henüz insanlığın ulaşmadığı atom bilgisine gerek vardır yani maddenin tüm özelliklerinin çözülmesi.
Bu düzeyi şöyle örnekleyeyim daha keşfedilmemiş elementlerin tüm özelliklerini elimizde yokken tespit etmek gibi. Bu da şimdilik hayal gibi duruyor.
Fakat yeterince gelişmiş bilimin sihirden farkı yoktur.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

668 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları