Bilmek istediğin her şeye ulaş

Özal'ın mezarının incelenmesi sonucu verilen adli tıp raporu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özal'ın mezarı zehirlenip zehirlenmediğini anlamak için açılmıştı.. Ve sonuç raporu çıktı: Zehirlenmiş de olabilir, zehirlenmemiş de..


Teşekkürler Türkiye.

  • Paylaş
4

Hakan, Adlı tıp' in yaptığı aciklsma, alınan numunelerin birbirinden habersiz 8 ayrı klinikte ve gizli olarak test edildiği ve sonuçta 4 ayrı zehir tespit edildiği ancak bu zehirlerin ölüme sebep olmadığı yönünde, zehirlenmiş te olabilir zehirlenmemiste şeklinde yorumlanmamalı bu durum, çünkü bulunan zehirlerin yaşarken doğal yolla alındığı gibi yadsınamaz bir gerçek var. Adlı tıp zehirle ölüm olmadığını söylüyor. Ancak gündem bu konu da oyalansın diye bir takım insanlar hala bu milleti uyutmaya çalışıyor. TURGUT ÖZAL ZEHIRLENEREK ÖLDÜRÜLMEDI adli tıp raporu böyle. Büyük harfle yazılan bölüm olayı carpitmak isteyenler için yazildi, yorum sahibi olarak lütfen üzerinize alinmayiniz.

Ferhat Toprak, Estf. üzerime alınmadım, lakin belirtmek istediğim bir konu var. Bu haberi yorum yaptığım saatten 1-2 dakika önce okudum, ve tam olarak "Zehirlenmiş olabilir, olmayabilir de" cümlesi geçiyordu, ve akabinde "Haberin devamı gelecek" şeklinde bir ibare vardı. Sonrasını bilmiyorum.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Hakan, Bende teşekkür ederim aslında yorumunuz bir anlam da önemli bir noktaya ulaştı , medyanin gündem yaratma tuzakları bunlar. Özal zehirlenmistir deselerdi yine tatmin olmayıp bir süre sahte gündem yaratacaklar di. Bu arada sanayi üretim endeksi 1.29 oranında azaldı, ülkenin 500 milyar dolar ticari dış borcu var, işsizlik hala %9 -10 , öcalan ülkenin pkk politikasını yönetiyor, intibak yasası bekleyen emekliler açlık sınırında, bedelli askerlik yok diyen bir başbakan 2.bedelliyi çıkarmaya hazırlanıyor, çişini tutamayan çocuklar okumadi diye öğretmenler kan ağlıyor, baş örtüsü fetiş malzemesi olarak internette porno filmlere malzeme oluyor. Cumhuriyet tarihinde ilk defa açlıktan bebekler ölüyor. Daha neler varken derdim vallahi de billahi de özal değil.

Nazende , Bende @khaza gibi okumuştum haberi ve yine mi beceremedik bi işi demiştim. Sonradan açıklanan haberlerde zehirlenmediği söylendi. Çok şükür sonunda ısıtılıp ortaya konan bir pilav çöpe gitmiş oldu.

Adli tıp üzerine düşeni en doğru şekil de yaptı bence, yapılan açıklanan da son derece tutarlı. Sonuç olarak zehire bağlı ölüm olmadığını raporunda belirtmiş adli tıp. O mezar neden açıldı Özal zehirlenerek mi öldürüldü diye değil mi? Adli tıp ta buna cevap vermiş zehirlenerek ölmemistir diye. Neden sonuç ilişkisi kurarsak bu konu kapandı,
  • Paylaş
1

Hakan, Birde buradan ek yorumları okuyabilirsiniz böylece kronolojik yorum şansı olur.
inploid.com/t/sizce-turgut-ozalin-mezarinin-acilmasi-gerekli-miydi-neden/

Tam bir komedi. Gülmekten kendimi alamıyorum!

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

627 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt