Bilmek istediğin her şeye ulaş

Özel ders vermek için nerelere ilan verilebilir?

Bence en çok alışveriş merkezlerine asılan panolarda yazan ilanlar etkili.O alanlar neredeyse sadece bu iş için ayrılmış.Veliler ve öğrenciler oraya baktıkları zaman bu tarz ilanları bulacağını biliyorlar. Bir kaç öğrenci ile çalışmaya başladıktan sonra eğer öğrenci memnun ise arkadaş çevresine öğrenebilir ve böylece hızlı bir şekilde yayılmış olur..
  • Paylaş
Google a özel ders yazıp aratırsan karşına bir çok özel ders sitesi çıkacaktır.Beğendiğin bir tanesine kayıt olabilirsin.Bazı sitelere ne kadar ücret almak istediğini,nerede ders vermek istediğini,hangi dersleri vermek istediğini vb. bilgileri telefon numaran ile birlikte yazıyorsun.Oradan veliler yada öğrenciler seni bulup arıyorlar.
  • Paylaş
İnternet siteleri haricinde yaşadığın yerin yakınlarında sokaklara ilan yapıştırılabilir.Özellikle öğrencilerin yoğunlukta yaşadığı yerlerde öyle daha faydalı oluyor.Ama internetten daha çok insana ulaşma şansı var tabii,bu biraz da kişisel tercihe kalmış.Mesela ben sadece üniversite öğrencilerine ders vermek istediğim için bulunduğum bölgede ilan yapıştırmıştım.
  • Paylaş