Bilmek istediğin her şeye ulaş

"chamacon senin takip ettiğin konuya bir yorum yaptı:" şeklinde bir mail geliyor inploid'den bana. chamacon benim, yani kendi yazdığım yorum bana sanki başkasınınmış gibi geliyor. Altında linkler var: "inploid.com'a gidip tüm yorumları yanıtlayabilirsin!" gibi, onlar da beni ana sayfaya götürüyor?

 Bu mailler benim yorum yazdığım yerlere yorum yazıldığında ve/veya yorumuma cevap yazıldığında ve/veya sorduğum bir soruya cevap verildiğinde gelmeli. Hatta hangi durumlarda bana mail gelmesi gerektiğini kendim ayarlayabilmeliyim. Belki bir yere herhangi bir şey yazdığımda "mail bildirimi yapma" gibi bir çentik bile bu işi görür. Ayrıca aşğıda bana gönderilen link beni direk reaksiyon gösterebileceğim konuma taşımalı. Yani biri yorum yazdıysa cevap yazabileceğim ya da en azından o yorumu okuyabileceğim yere götürmeli beni ilk link.
  • Paylaş
1

Hakan Köse, Su an kullanıılara gonderilen tum mailler yenilenmekte ve cok daha fonksiyonel hale getiriliyor. Mailin içinden un-subscribe seceneği ve diger linkler olacak. tesekkurler.

 Bir de "Bu konuya gelen yeni yorumları gelen kutumda gösterme." seçeneğini zaten işaretlemişsem o yorumları bir daha nerede bulabilirim?
  • Paylaş
1

Hakan Köse, Gelen kutusu içerisinde arama yaparak erişmek istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Sordugunuz şey buydu anladıgım kadarı ile.

Bu mail opsiyonu yeni devreye aldıgımız bir opsiyon. Bahsettiğiniz durum bir bug (ayıklanması gereken bir hata) ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Listemizin başında yerini almış bulunmaktadır.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

500 Görüntülenme2 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları