Bilmek istediğin her şeye ulaş

Google Pagerank güncellemesi ne zaman yapılacak?

Pagerank konusunda r10 üzerinden r10.net/google-optimizasyon/1343798-pr-... şöyle bir konuya denk geldim. Güncelleme olmayacağı söylemiş John Mueller.

Benim tercihim Pagerank güncellemesi beklemek, düşünmek yerine Trustrank, sayfa kalitesi ve domain kalitesi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak daha yararlı olacaktır.
  • Paylaş
Şu pagerank olayını hala dikkate alan kişiler var mı? Diye sormadan edemeyeceğim. Bu terimin artık SEO açısından hiç bir katkısı yok. Domain otoritesini artırmanın yollarına bakın. Eyüp Bey'in dediği gibi sayfa kalitesini yükseltmeye yönelik girişimler yapın.
damlakaraman.com.tr/domain-otoritesini-a... bu bağlantıda web sitenizin otoritesini artırabileceğiniz teknikler paylaşılmıştır. Dikkate almanızı öneririm.
  • Paylaş
Pagerank tarihte hak ettiği yerde uykuya çekilmiştir.
  • Paylaş
Page Rank neredeyse önemini tamamen yitirdi.
İnternet sitenizi güncel tutmak , ve özgün makale , inceleme yazıları ile sürekli aktif tutmak hayati önem taşıyor.
Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum , son dönemde Google Plus hesabı ile yapılan yorumlar , yıldızlı oylarla karşımıza çıkıyor. Arama sonuçlarında google maps e kaydedilmiş ve sitenizin linki ile güçlendirilmiş firma bilgileriniz çıkıyor (Bunu yapan arkadaşlar için söylüyorum) . Bu bilgileri oylayan müşteri yada ziyaretçileriniz, size organik ve doğal bir güç katıyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

177 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt