Bilmek istediğin her şeye ulaş

Paramagnetic Boya Hakkında Ne Biliyor sunuz ?

Anında renk değiştiren boyalar.Düzenle
Çok şey ne öğrenmek istiyorsunuz serdar bey
  • Paylaş
3

Mehmet Pinar, ramagnetic elektronik ışıklı boya markası LitCoat tarafından oluşturulan bir ücret ile yaktı ve bisiklet, Araba, modelleri ve diğer boyanabilir yüzey üzerinde kullanılır.
Paramagnetic boya boya ile elektrik alıyor ve bu değişiklik elektriksel denir sadece renk değiştirmek için yeteneği var. JOHANNES SCHULTE
LitCoat marka paramagnetic electroluminescent boya, otomobil, Bisiklet ve diğer yüzeylerde, geniş bir dizi kullanılması mümkün olan boyama sanayi devrim yarattı ve bu boya ile temas bir elektrik yükü getirerek rengini değiştirebilirsiniz. Boya ile temas halinde elektrik ve farklı bir renk döner oluşan değişiklik elektriksel denir ve elektriksel yüzey yetenek kendi ışığı vermek ile de sağlar.
Paramagnetic elektronik ışıklı yüzeye bağlı olarak ücret alıyor demektir birçok farklı renkler arasında değiştirebilirsiniz ve tüm ELfarbe denilen bir malzeme bir baz kat ile başlar. ELfarbe tamamen çevre dostu olduğunu ve o nanocomposite polimer Ciltçi sistemi olarak, düşünülebilir. ELfarbe için mükemmel katmanlama taban yapar zor bir film olduğunu ve bu katman, paramagnetic elektronik ışıklı yüzey alanı oluşturulurken kullanılan bir zorunluluktur.
Bu temel üzerinde fırça ile boyanabilir ve yüzeyleri, basit bir kağıt parçası da dahil olmak üzere sayısız üzerinde çalışıyor. Malzeme kurutma sürecinde gider gibi birlikte için Tahvil büzülme aracılığıyla sert bir film oluşturmak ve ne elektriksel için ideal bir durum oluşturur Bu bağlanma işlemidir.
ELfarbe malzeme olarak tüm boya katmanları LitCoat kullanarak paramagnetic bir elektronik ışıklı efekt oluşturulurken kullanılır ve bu ta electroluminescent katmana Dielektrik katmandan gider. Dielektrik katman ELfarbe baryum titanate tozu ile birlikte, iletken tabaka sesletim oksit veya kalay oksit antimon alaşımlı ELfarbe birleştirilmesiyle oluşturulmuş ve electroluminescent katmanı ELfarbe ve kullanıcının seçtiği rengi ifade eden bir fosforlu pigment kullanılarak oluşturulabilir.
ELfarbe taşıyan electroluminescent boya katmanları, ideal bir malzeme olarak en kolay istenilen bir paramagnetic efekti oluşturmak bir kullanıcı izin kabul edilir. ELfarbe kullanıcı sağlığı veya çevre için tehlikeli sayılan hiç geçerli veya ek maddeler bulunduğundan, aynı zamanda tamamen güvende katmanlama malzeme olarak kabul edilir.
Paramagnetic elektronik ışıklı boya içinde araştırma ve geliştirme hemen hemen sürekli olarak şu anda, bu, bu yüzden ELfarbe gitmek baz kat malzeme aynı derecede-in şimdi, yeni ve geliştirilmiş olsa malzemelerin sürekli ortaya çıkıyor. Birden çok rengi ifade eden bir paramagnetic yüzey oluşturmak için basit bir yöntemdir ve bu süreci izler:
İletken tabaka - yalıtkan tabaka - EL Katmanı (yeşil) - iletken tabaka - koruma katmanı
İletken tabaka - yalıtkan tabaka - EL Katmanı (turuncu veya mavi) - iletken tabaka - koruma katmanı
Bu katman süreci takip ederek, bir kişi farklı masraflar ile temas geldiğinde electroluminescent boya çok sayıda renk göstermek için belirli yüzeyini boya mümkün olacak.
Farklı paramagnetic katmanları bir yüzeye uygulandıktan sonra bir kişi daha sonra katmanları aynı anda ya da tek başına şarj edebilirsiniz kendi istediğiniz renk efekti elde etmek için. EL LitCoat formüle pigment ne çok katmanlı ve çok renkli bir yüzey yapısını oluşturma yeteneği sağlar ve belirli boya katmanlarını kombinasyon oluşturan sık sık almak bazı deneme ve hata kullanıcı adınıza. Bu, zaman alıcı olabilir çok yetenekli bir süreç olduğu için LitCoat önerir marka LitCoat bir anlayış ve paramagnetic boyama boyama uzmanları tarafından çalıştı.
Bu LitCoat ve LitCoat'ın paramagnetic boya ile daha iyi tanımak isteyen marka kullanıma hazırlamak için eğitim bir üs olarak hizmet veren formüle ve ürünlerini kullanarak bir ders sunuyor. Bu kapsamlı eğitim kursu kullanıcı işleyişinin formülü, formül tekne nasıl, nasıl formül uygulanır ve en çok istenen sonuçları için formül kullanma hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar.
Eğitim kursu ve LitCoat projesi diye bir iki ayrı dosya oluşur ve ders için önceden gerekli ilk LitCoat electroluminescent boya malzemeleri almak. Bu kurs da katmanlı paramagnetic boyama yöntemi ve yedi mevcut tek zaman aşımı en fazla üç renk kullanarak önerir açıklamaya devam ediyor. LitCoat kurs ürün kullanımı tüm farklı yöntemleri için pazarlanabilir olduğunu düşündüren onun resmi işlemlerin yanı sıra, LitCoat elektronik ışıklı boya sadeliği açıklamak için de kullanır.
Bir uygulamayı paramagnetic electroluminescent boya yapmak ve yönleri

Serdar Oruç, Türkiye' de bu boya ile araç boya yapılırmı? yasal mı? paramagnetic boya ile ticari neler düşünebiliriz. inovasyon bir şeyler üretilebilinir mi? vede kimyacılar hariç bu işi pek biliniyor mu? diye paylaşmak istedim.

Serdar Oruç, Merhaba Mehmet bey, bana ulaşabilirmisiniz. Facebook sayfam, Ahmed Serdar ORUÇfacebook.com/profile.php?id=1507923178

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1405 Görüntülenme2 Takipçi2 Yanıt