Bilmek istediğin her şeye ulaş

PayU ödeme sistemi kullananların memnuniyeti nedir?

Payu ile ilgili internette çok fazla sorunla karşılaşan insanların yorumlarını gördüm. Özellikle extrede "Payu" yazması müşteri tarafından sahtecilik olarak algılanmış. Kullananlar bu sorunu nasıl çözüyor ? Ödemeleri alma ve bakiyeyi kendi hesabınıza aktarmada ne gibi sorunlar yaşadınız ? Düzenle
BKM Express komisyon oranlarının düşüklüğü, arkasında BKM olması nedeniyle daha çok karşımıza çıkıyor. PayU ise Dünya'da yaygınlaşan bir ödeme yöntemi (toplamda 15000'den fazla işletme) Türkiye'de de turizm, pazaryerleri, havayolları, özel alışveriş stelerinde kullanılmaya başlandı. Bildiğim kadarıyla komisyon oranları %2, 5'lardan başlayıp yükselebiliyor. Farklı ödeme sistemleri, müşterilerinizin global mı lokal mi olduğuna, ne kadar farklı banka ile çalıştıklarına bağlı olarak çeşitlendirilmesi gereken bir durumdur sonuçta . Bu ödeme yöntemleri oldukça güvenilir yöntemlerdir.
  • Paylaş
Payu ödeme sistemi kullanmadım fakat seo danışmanlık hizmeti sağladığım e-ticaret firmaları var. Onlardan edindiğim bilgiler PAYU'nun avantajlı olduğu yönünde. Payu e-ticaret sitesi sahiplerinin kullanması gereken bir sistem bence. Her bankayla tek tek anlaşma yapmak ve her birisinden sanal pos çıkartmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Payu ile bu problemi kökünden çözmüş oluyorsunuz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1998 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt