Bilmek istediğin her şeye ulaş

PDF dosyasından Word'e metin aktarımı nasıl yapılır?

PDF dosyanızı açtığınızda, sağ üst köşede bulunan Tools (Araçlar) butonundan, Adobe ExportPDF sekmesine gelerek, Convert To: kısmından dosyanızı neye dönüştürmek istediğinizi belirtip Convert butonuna bastığınızda işleminiz gerçekleşecektir.

PDF

  • Paylaş
Eğer bir NitroPDF kullanıcısıysanız yine çok basit bir şekilde,
PDF
 Hangi formata dönüştürmek istediğinizi belirtiyorsunuz.
PDF
Choose Pages'ten hangi sayfaları convert edebileceğinizi seçebilirsiniz.
PDF
Convert dediğinizde dosya belirlediğiniz yere istediğiniz formatta kaydedilir.

Bu adresten de NitroPdf in bedava deneme versiyonunu indirebilirsiniz 

  • Paylaş
Eger pdf dosyasi scan edilmis bir belge ise abbys fine reader tek adres.
  • Paylaş
OCR diye anılan birçok cevirici var freeware olarak. Hatta yazicinizin yanında verilen sürücü disk te bile buna benzer bir yazilim olur genelde. off dosyaları OCR ile çevirebilirsiniz. Birde off görünümlü flash belgeler var. Örneğin aöf sorulari böyledir. Bunlari OCR çözmez. Biraz amelelik istiyor ama internet temproary file icerisini boşaltın önce sonra acamadiginiz dosyayı açmayı deneyin bu sayede o dosyayı temproary file içinde girebileceksiniz. Simdi birlikte aç kullanarak word, excel neyse açmak istediğiniz platform açınız. Bu yontem bircok belge için tutar biraz ameleligi çoktur ama mini cracker oldunuz bu islemi yapınca
  • Paylaş
Bazı internet siteleri de çevirme işlemini yapabiliyor.Siteye belgeyi yüklüyorsunuz ve mail adresinizi yazıyorsunuz, mailde ek olarak geliyor.Bir kere denedim, işe yaradı. adres:
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1370 Görüntülenme10 Takipçi5 Yanıt