Bilmek istediğin her şeye ulaş
Yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları cinsel açıdan çekici bulması ve onlara cinsel eğilim duymasına neden olan psikoseksüel rahatsızlıktır. Bu kişilere pedofil ya da sübyancı denir.
  • Paylaş

Bazı insanlar kibar oluyor arkadaş. :)) Benim gibi tipler herhalde bu eksikliği dengelesin diye dünyaya gönderilmiş.

Şimdi yazacaklarımı sosyal pozisyonu gereği @korkmazhi elbette yazmaz, neden? Çünkü o kibar bir insandır. Bu sebeple buna uygun bilimsel cevabı da vermiş. Teşekkürler, lakin bir de ben tanım getireyim.

 

Pedofili nedir?

Pedofili. Eşşek kadar adamların, safi sübyan çocuklara, bebeklere tecavüz ve tacizetmek için fırsat kollamasıdır, şerefsizin, haysiyetsizin, öküzün önde gidenidir bu tanıma giren insanlar.

Bu karaktersizler için bu çocukların ya da bebeklerin bazan yakın akraba ya da kendi çocukları bile olması önemsizdir. Sadece ve sadece sapık arzularını tatmin etmek için çocukları kulanmaktır tek amaçları.

İnsanlıktan nasibini almamış nazarımda hasta sınıfına girmeyen şiddetle cezalandırılması gereken nefissiz, sapık, toplumdan kesinlikle soyutlanması kontrol altında asla sokaklara salınmaması gereken sapıklardır bunlar.

  • Paylaş
2

Nazende , Az bile söylemişsin.Bu tip iki ayaklı dik sürüngenlerin hadım edilmesi gerekir.

Hakan, Konu çocuk istismarı olunca herşey değişiyor., olura bunlardan biri bunu okursa ne kadar iğrenç bir insan olduğunu bilsin "ben hastayım yahu" diye kendini rahatlatacak bir yol görmesin istedim.

15 yaşındaki kızların yaşını büyütüp evlenmek de bu kategoriye giriyor mu bilemedim.Bu olay da oldukça yaygın..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

508 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları