Bilmek istediğin her şeye ulaş

Amerika'lıların Mars'ta yıllar yıllar önce hayat olduğunu keşfettiklerini biliyor muydunuz?

Soya çekimi var sayarak, atalarından aldıkları elle orada keşfettiği hayatı da yok etmiştir yüce Amerikalı! Böylelikle Amerikalı için bir tehdit daha ortadan kaldırılmıştır:) Yeni bir enerji kaynağı bulan Amerikalı, hemencecik Mars'tan Amerikaya direkt boru döşemiş, bunun sonucunda astronotlarla kozmonotlar arasında it dalaşı başlamış bunu gören tykonot un bende isterim demesiyle birinci uzay savaşı başlamıştır. Türkiyemde Türksat vericisinden aldığı görüntüleri çekirdek çitleyerek astronotlara destek tezahüratlarında bulunmuştur.Cevabım bilimsel değil sadece kurgudur:)
  • Paylaş
2

Ahmet Avcı, Yok yok, potansiyel var :)

Bu akşam öğrendiğim bir şeyi yazayım; Ronald Reagan ve Gorbachev ilk nükleer silahsızlanma görüşmelerinden eli boş ayrılırlar. Reagan şaşırtıcı bir şekilde aslında ilk ABD nin saldırmasından korktuklarını fark eder Rusların. Ama yine de Yıldız Savaşları denen projesinden vazgeçmez, o dönem. Alt seviyede bürokratlar da görüşürken, bir Rus (SSCB) bürokrat ABD lilere şunu der;

-Size yapılabilecek en büyük kötülüğü yapacağız, sizi düşmansız bırakacağız.

Lakin Bush ve Clinton düşman yaratmakta gecikmez, ve savaş lordlarının cebini doldurmak için çağın yeni Hitlerini açıklar; Saddam Hüseyin.

Nazende , :) baksanıza istedikleri zaman ''bahar'', istedikleri zaman da istedikleri kişileri terörist ilan ediyorlar. Yeter ki silah tüccarları aç kalmasın :(

Bu bir soruya benzemiyor.
Benim ilk tepkim bu soruyu sorabiliyorsan amerikalıların yıllar önce marsta hayat tespit ettiğini nereden öğrendiğiniz ve bilimsel kaynaklarınız nedir olurdu.
Ve öyle olduğunu varsayarak cevap vermenizi de beklerim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

400 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları