Bilmek istediğin her şeye ulaş

Taksim ve 77 ilde yer yerinden oynarken, Penguen belgesellerinin faydalı ve eğlenceli olduğunu düşünüyor musunuz?

"Öyle minik minik yürüyüşlerini slow motion verebilir misiniz?"
:))
  • Paylaş
Tabiki çok faydalıdır. Neticesinde yaşadığımız iklimde yer yerinden oynarken insanların 'sürü' halinde yaşayan penguenleri izlemesi ve o soğuk iklimde ferahlaması düşüncesi takdir edilesidir. Ayrıca acı çeken ve insan hakları ayaklar altına alınan bireyleri vermeyip ya da veremeyip 'politikacılara' benerlikleri ile dikkat çeken penguenlerin yayınlanması tam bir cesaret örneğidir. Bu çapsızlığa en güzel cevabı, başbakan konuşurken penguen belgeseli veren Halk Tv'nin verdiğini düşünüyorum.
  • Paylaş
Kesinlikle çok faydalı, tüm dünya ya, hükumetin baskısı altındaki medyanın gözünün kulağının nasıl kapandığını, yalakalık yapmak uğruna vatandaşı bilgilendirmek ve anayasal hakkı olan haber alma özgürlüğünü nasıl umarsızca hiçe saydıklarını gösterdi.

Haber alamayan halkın, habere en kısa yoldan ulaşmak için kuracağı iletişim yollarının sınırsız olduğunu ve hükumet yandaşı ya da baskısı altında kalan bu dilsizlerin satılmışlıklarını sere serpe açık ettiği için .

penguen can dır.
  • Paylaş
3

Şaman, Vay beee ne güzel günlermiş, iletişim yolları sınırsızmış... Uzak tarih gibi... Posta güvercini ya da şişede mesaja geçmemiz yakındır. C:

Hakan, Var ya gene yardırdın üstad çaktırmadan :-)

Kesinlikle faydalıdır. Çünkü hem eğlenceli hem de öğretici şeyler vardır. En azında televizyondaki onlarca diziden iyidir. Ailece oturup televizyonda izlenecek dizi sayısı ya birdir ya da ikidir... gerisi hep boş v.s...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

864 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt