Bilmek istediğin her şeye ulaş

Penis büyütücü ilaçlar gerçekten işe yarıyor mu? Yoksa arkasındaki gerçek nedir?

Hayır. Böyle bir ilaç söz konusu değildir fakat reklamlarla büyütülen sektör bugün sahtecilikten para kazanmaktadır. İlaçlar da bir hayal ürünü olmaktan öteye geçmiyor. Türkiye'de bu tip ilaçların (!) cirosu 500 milyon dolar! Diğer ülkelerde bu kadar satış yok çünkü ülkemizde alternatif tıptan bir beklenti var ve ilaç şirketleri bitkisel diyerek bunu çok iyi kullanıyorlar.

Noter onayı meselesine gelince. Firma notere ilacın ismi için başvuruyor. Sizce hangi noter "2 ayda 7 cm. uzadı" diye tasdik verir? Fakat elbette "Noter onaylı" ibaresi koyacaklar çünkü bu gerçekten insanları kandırmanın iyi bir yolu.

Benzer şekilde Tarım Bakanlığından onaylı ürün diye de özellik belirtiliyor. Bu da mı yalan? Hayır, doğru söylüyorlar fakat onayın niçin alındığı altına yazılıyor mu? Hayır. Bu hapların onayları gıda takviyesi olarak geçiyor. Yani firma ilacını bakanlığa kanıtlamıyor, sadece gıda takviyesi diye onaylatarak bakanlıktan onay alıyor. Burada yapılan kelime oyunuyla da kullanmayı düşünenler hapın sanki bakanlık tarafından test edildiği sonucunu çıkarıyor. Bu nedenle Tarım Bakanlığı bu tür ilaçları onaylamaktan vazgeçip görevini bir an önce Sağlık Bakanlığına devretmesi gerekiyor.

Arkadaşım kullandı etkili oldu cinsinden sorulara gelince... Şu bilinmeli ki erektil disfonksiyon(penisin erekte olamaması) denilen bir hastalık var. Bu hastalığın etkenlerinde en büyük payı psikolojik nedenler oluşturuyor. Sözde büyütme hapını kullananlarda bu genellikle bu hastalık görülüyor ki zaten bunun için büyütme yöntemi arıyorlar. Hapı alan kişi erektil disfonksiyonun psikolojik etkenini kırıyor ve kendisini cinsel başarıya odaklayınca cinsel organ hastalık döneminkinden daha çok büyüyor. Neticede hap işe yaramış gibi gözüküyor.
  • Paylaş
"Bugün dünyada viagraya ve göğüs silikonlarına, Alzheimer hastalığı araştırmalarından beş kat fazla yatırım yapılmakta. Bu yüzden, birkaç yıl sonra etraf dik göğüslü yaşlı kadınlar ve sert penisli yaşlı erkeklerle dolacak ama onlar bunun ne işe yaradığını hatırlamayacaklar!"
  • Paylaş
Bu tip ilaçların işe yaraması imkansızdır. Sertleşme gibi başka sorunları çözebilirler ancak büyütme işlemi sadece cerrahi müdehale ile olur.
  • Paylaş
Ben penis büyütme ile ilgili olarak uzun çabalar verdim kullanmadığım ilaç krem hap kalmadı desem yeridir.

Macerama penisi büyüttüğü iddia edilen haplar ile başladım ve 3 ay ara vermeden sağlığımı düşünmeden kullandım. 299 TL'de para verdim. Kullanırken hafif sertleşme oluyordu ama oda tam sertleşmeden kaynaklıymış. Kullanmayı bıraktığım hafta hiçbir etkisi kalmadı.

Daha sonra 199 TL vererek penisi büyüttüğü iddia edilen kremlerden kullandım. Bunların ne kullanırken ne de daha sonra bir etkisi olmadı. Yine 3 ay ve 199 TL daha param çöpe gitti.

Denize düşen yılana sarılır diye kendime engel olamadım ve penisbuyutucupompaci.net sitesinden büyütücü pompa aldım. Büyüme oldu desem yalan olur ama sadece geciktirmeye ve sertleştirmeye kalıcı bir faydası oldu.

Uzun lafın kısası elinizdekinin kıymetini bilin paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.
  • Paylaş