Bilmek istediğin her şeye ulaş

Profil müziği vardı ne oldu?

malesef profil muzigi'ni kaldırmak durumunda kaldık (simdilik) ama kullanıcılar tarafından istek cok olursa bu durumu deyeniden değerlendireceğiz.
  • Paylaş
hocam Allah aşkına şu back button işini çözün ne olur . her ihtimalde back tuşuna basınca son yazdığımız mesaja gidebilelim. bir örnek vereyim. misal bu mesajı yazdım ama yanlışlıkla gönder yerine geç tuşuna bastım ( -ki çok sık yapıyorum ve dahi o benim salaklığım :) kapat parantez ) yazdığım mesaj text box ın içinde kalıyor ama konu başlığı değişiyor doğal olarak imleci back tuşuna götürüp basıp geçtiğim soruya gelmek istiyorum. ama yok gelemiyorum. bi el atın bu işe biz tembelleri yormayın. ne diyor bilgisayarcılar bu işe user friendly mi? aha ondan isityom. profil müziği saçmaydı bence kaldırdığınız iyi oldu. konuya da bağlantı yaptık . o halde mesaj tamamdır.
  • Paylaş
1

Serkan Köse, selamlar :), aslına bakarsan sayfa devamlı yenilenmesin diye AJAX teknolojisini kullandığımız için geri dönemiyorsunuz ancak bunun yerine -yani tarayıcı Geri butonu yerine- biz bir önceki tuşu yapıyoruz... sadece 1 önceki mesaj için... bu 2. etap çalışmalarında...

kaldırmışlar, sorma beni de yasa boğdu bu durum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

201 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları