Bilmek istediğin her şeye ulaş

Proje ofisine öncelikle çizim yapacak eleman nasıl seçilmeli?

Aydınger kağıdının ne olduğu bilen eleman bulursan dua et üstad, altıgen bir civatanın 3 boyutlu görüntüsünü 2 boyuta indirgeyip x,y,z düzleminde çözemeyen teknisyen ve teknikerler var piyasada.
  • Paylaş
7

Şaman, Uzun uzun inceleyip düşündükten sonra, MYO'luları eleyip yapı öğretmenliği gibi dört yıllık okul mezunlarında karar kıldım, bana dışarıdan çizim yapan çalışma arkadaşıma da danışarak.

Yılmaz Açıkel, O zaman hayırlı olsun diyelim ŞAMAN Bey sorunuzun yanıtını arkadaşınız vermiş anlaşılan ;)

Hakan, Mülakat sorusu "aydınger" nedir? :)

Cevabı bilen maaş+yol+ssk+ticket işe başlayacak :)

Yılmaz Açıkel, Hakan bey "aydınger kağıdı" diye diye araştırmama sebep oldunuz. Ne kadar benim alanımla ilgili olmasa da bilgi bilgi dir. Bu mecrada faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların işlerine yaradığı kesin. Cevabı verip maaş+yol+ssk+ticket almak isterdim ama bu sefer arkadaşlar hazıra konup araştırmacı ruhlarını kaybederler;
onun için ben aydınger'in ne olduğu söylemeyerek arkadaşların merak edip araştırmasını sağlayayım. ;) maaş+yol+ssk+ticket'ta başka arkadaşa vermek üzere sizde kalsın :))

Hakan, Aslen bunlar şaman abinin cebinden cikacak. Bu sebeple Ben elinden geldiğince emekçiden yana bir ücret tespiti yapmaya çalıştım. Maksat patron zarar etsin :) )

Şaman, Evet bir çalışan sadece vergi ve sigorta hesaplandığında aldığı paranın %75 fazlasına mal oluyor. Yani toplamda en az iki katına. Bir işletme ise tanımında zaten kar amacıyla kuruluyor. Kısaca çalışan aldığı paranın en az üç katını getirebilmeli ki işi elinde tutabilsin. Sigortayı zaten işçi istesin istemesin tam ücret üzerinden ödeyeceğim. Özet: tabii ki maaş+yol+yemek+sigorta olur çalışan toplamın üç katını şirkete katabildiği sürece. Benim cebimden çıkacağı aslında doğru değil hepsi müşterinin cebinden çıkacak kaliteyi tutturduğum sürece.

Şaman, Aydinger de iyiymiş cidden kimse bilmiyor.ama çağa ayak uydurmalı benim mülakat sorularım hazır zaten. Daha çok görev alanlarıyla ilgili sorular sormayı düşünüyorum da önce kariyer.net'den başvuranları gözüm tutmalı.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

741 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt