Bilmek istediğin her şeye ulaş

Psikiyatrislerin psikolojisini kim düzeltir?

Psikiatristleri bilemeyeceğim ama Avrupa'da psikologlar çalışmalarını sürdürebilmek için sürekli olarak psikolojik tedavi görmek zorundalar.
  • Paylaş
Yine başka Psikiyatriler. Bir çok psikiyatri bu durumdadır ve kendi sorunları, mesleklerini yapmasına engel değildir. Bu yüzden kendi sorunları için, meslektaşlarından yardım alırlar.
  • Paylaş
Kendisinin yetmediği yerde meslektaşları. Çevremde hala psikolog ya da psikiyatristlerin nasıl olur da ruhsal problem yaşadıklarını sorgulayanlar var ne yazık ki. Bir beyin cerrahında beyin tümörünün nasıl çıkabileceğini sorgulamaya benziyor.
  • Paylaş
1

Burak Karaçak, Güzel bir soru sormuşsunuz fakat beyin cerrahı imkanı olsa, kendisini ameliyat edebilir; psikiyatr da aynı şekilde bu imkana sahiptir fakat bazen konjonktür seni öyle bir yere getiriyor ki, o zaman ilaç da fayda etmiyor ve en nihayetinde hepimiz insanız, etrafa mutluluk dağıtıp da evimizde hüzünlendiğimiz illa ki oluyor.

Psikiyatrların problemlerinin çözümü ne yazıkki daha zordur. düşünsenize  eski bambi jumping uzmanına bu sporu yaptığı zaman heyecanlanacağını söylüyorsunuz. zaten heyecanlanıyorsa sizden yardım istemez yok heyecanlanmıyosada size inanmaz...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

574 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt