Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ukrayna Devlet Başkanı Yanukoviç, Davos’ta 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın,kadınların güzelliği ile tanınan Ukrayna’yı turistler için cazip kılan unsurlardan biri olduğunu söyledi. Buna karşılık Ukrayna'da feminist bir örgüt "çıplak protesto" yaptı.Bu nedemek oluyor?

Begüm,tam olarak söyle dedi.havalar ısınıyor,yakında kadınlarımız soyunmaya başlayacak.bu muhteşem gösteriyi herkesin izlemesi lazım.:-)demen zaten soyunmak için bahane arıyor .hemen atladılar .her an soyunmaya hazır 300 kadın militanı olan bir örgüt başka ne yapar:-)))))
  • Paylaş
başka ne yapar..(başka yapabilecekleri bişey yok zaten değil mi?akıl-uğraş vermeden kısa yol..).bu nasıl bir şeydir böyle.. nasıl bir feministlik anlayışı...
  • Paylaş
bir dahaki sefere kendilerine sorarım :-)
  • Paylaş
:)zevkle soracağına eminim...ama asıl amaç ülke tanıtımı,ülkeye turist çekmek değil mi?futbol... güzel neden...amaca ulaşılmış işte.. haberde olmuş....;)
  • Paylaş
ya zaten futbol un bile amacı ne ki?bir kaç ay o ülkenin ana gündem maddelerinden çıkarmak ülkeyi...şu an futbol,siyasetin en büyük silahlarından biri..bunu,2016 avrupa şampiyonası ülke seçimi gününden anlarsınız..cumhurbaşkanımız bile oraya gitmiştir..fransa cumhurbaşkanı da gitmişti...kızların tepkilerine gelince..femnizm yıllarca şekilden şekile büründü..ve aynı yılda,farklı ülkeler farklı şekilde yorumlamıştır feminizmi...femen grubu da feminizmi kendince yorumlamış reprenkli bir grup :))
  • Paylaş