Bilmek istediğin her şeye ulaş

Radyo-TV Programcılığı ön lisans bölümüne yerleştim, sizce kayıt yaptırmalı mıyım?

Uluslararası İlişkiler lisans programından yeni mezun oldum. Bu yıl arkadaşın gazıyla tekrar YGS'ye girdim, aslında LYS'ye de girecektim ama sınav başvuru dönemini kaçırmışım. Neyse, tercih döneminde madem girdim bir de tercih yapayım dedim. PLATO MYO Radyo TV programcılığı UZAKTAN EĞİTİM programına TAM BURSLU olarak yerleştim. Uzaktan eğitim olduğu için okumak istiyorum, günlük hayatımı çok etkilemeyeceğini düşünüyorum.Ama bir yandan da değmeyebilir diye düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz neler?Düzenle
İstediğin bir bölümse ve diğer işlerini etkilemeyecekse neden olmasın. Okumanın ve yeni bir şeyler öğrenmenin hiç bir zararı yok. Belki ileride işine bile yarayabilir. Önündeki hayatta seni nelerin beklediğini bilmiyorsun. Donanımlı olmaktan zarar gelmez.
  • Paylaş
Kendi alanında kendine değer katacak şeylere yönelmelisin. Uluslararası ilişkiler ve Radyo-TV Programcılığı birbiriyle alakası olmayan bölümler, tabi tercih yine senin. Bu bölümden mezun olunca programcı mı olacaksın? Tabii ki hayır :D Bu memlekette sıfır İngilizce ile dünya turuna çıkartılmış sonradan trilyoner olmuş zevzek programlar yapıp kutu açtıran yeteneksiz adamlar gelir program yapar, ayrıca plato özünde Sinan Çetin denen herifin oyuncu-figüran yetiştirmek için kurduğu bir yerdi sonradan üniversite olmuş çıkmış.
  • Paylaş
Seviyorsan ve istiyorsan evet
  • Paylaş
Denemeye değer
  • Paylaş
Bence denemeye değer. Fazladan bilginin kimseye zararı olmaz :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR