Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ramazanla ilgili sabrımızın bitmesi için bir günde 12 şehit mi vermemiz gerekliydi?

bir tacir kervanını koruması için babayiğit bir adam arar. Nihayet tavsiye üzerine bir zebellah bulur ki harbiden adam adam değildir. 2 metreden uzun 120kg dan ağır kaslı, çirkin suratlı, acımasız tipli bir adamdır.

Tacir 100 altın karşılığı bulduğu korumanın mutluluğu ile yola koyulur gerçektende yolda kervanı soymak isteyen bir kaç eşkiya korumayı görünce daha saldırmadan tırsar kaçarlar.

Derken 40 haramiler kervana saldırırlar koruma hiç birşey yapamaz. 40haremilerin şefi korumaya şööle bir bakar ve der ki.

-Lan tipine bakanda seni adam sanır hıyar. Kılıcını bile çekemedin mal der.

ve şef 40 Haremilere dönüp bu adama ceza olarak hepiniz tecavüz edin diye emir verir.

1.2.3. derken 40. haremide korumaya tecavüz eder ve bu arada koruma birden gürler 'yeter ulan sabrım taştı ama' der ve haremileri bir bir elleriyle parçalayarak öldürür.

Sonrada kervan sahibine.

-Bak iyi ki beni tutmuşsun kervanını ve mallarını kurtardım 100 altını verdin ama 10bin altınlık malın kurtuldu. der.

Tacir eline kesesine atar ve 200 altın çıkarır ve gürler.

 

-AL ŞU 200 ALTINI SEKTÖR GİT LAN. HER SEFERİNDE SABRIN TAŞSIN DİYE BEN SANA 40 TANE HAREMİYİ NEREDEN BULACAM.

  • Paylaş
Evet maalesef gerekli!Çünkü Tayyipin yerine koyuyorum kendimi bazen;söyleyecek başka birşey olamazdı!Düşünsene anlaşmalı şekilde hükümet olmuşsun,karmakarışık olacak olan Ortadoğuyu düzüeltmeye(!) gelecek olan Amerikanın en büyük kozusun;ama bir yandan içerdeki din duygularıyla oynadığın dindarlar var.Bir yandan da belini düzeltttirmek istemeyen gelişmiş (!) Avrupa ülkeleri var.PKK ye en çok yardım eden gelişmiş ülkeler.Ayrıca BOP un eşbaşkanısın,zaten karıştırılması planlanan bir Ortadoğu var.Bunu adın gibi biliyorsun.Sen de projenin baş mimarı olarak gorunuyyorsun.Irak ın jandarmalığını yapmaya gideceksin 2012 de...Dolayısıyla ordudaki kaliteleri sadece 'Yakalama emri' verdirerek göz önünde tutabilirsin...VS VS  VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS......
  • Paylaş
Bizler sokaklarda, şehirde bu itoğlu itlerin uzantılarını ezmedikçe, onlardan alışveriş yaptıkça, bunlarla arkadaşlık kurdukça, muhabbet ettikçe, hoşgörülü davrandıkça sabrımız hiç tükenmeyecek...
  • Paylaş
Allah rahmet eylesin hepsine. Bu sabah bu haberle güne başlamak iyi olmamıştı. Ben en çok Facebook'ta bu haberi  "beğenen" beyinciklere kızdım!
  • Paylaş
Ne olacaksa olsun yapılacaksa savaş gidelim ne bu vur kaç.
  • Paylaş
Sanki olaylar razamazan ayında başladı onun öncesinde ki sabrını hükümet neye borçluydu çok merak ediyorum pkk ramazan ayında kuruldu sanki...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

614 Görüntülenme7 Takipçi7 Yanıt