Bilmek istediğin her şeye ulaş

Rasim Ozan Kütahyalı'nın mahalle ağzıyla katıldığı programları ve yazdığı yazıları nasıl buluyorsunuz?

Tartışma programlarına katılıyor; ancak tartışma adabını bilmiyor. Bağırarar ve karşısındakini bastırma çabaları da bir yerden sonra komik ve eğrelti duruyor. Bilgi ve birikim desen yok sadece paralı asker gibi. Belli bir öğrendiği metinden ezbere konuşuyor gibi.
  • Paylaş
Günü geldiğinde kaçacak birinden bahsetmek anlamsızdır. Yazmaya değmez.
Bence
  • Paylaş
Bakımsızlıktan nasır tutmuş düşünceleriyle toplumu kutuplaştırıp provake eden ve topluma faydasından çok zararı dokunan sözde bir insan olarak görüyorum kendisini.
Sözde çok yönlü kişiliklerini 10 üzerinden değerlendirmem istense, kendisine 1 vererek topluma kazandırmaya çalışırdım.
Olmadı, kendine gelmiyor aynı kafada devam ediyorsa da hafta içi olmak üzere 01:00 ila 06:00 saatleri dışında televizyon yasağı koyar, bu durum ihlal edildikçe de toplum faydasına çim biçmek, sokakları temizlemek gibi görevlerle düşünmeye sevk ederdim kendisini.

Köşe Yazarları
  • Paylaş
Çok seviyesiz ve samimiyetsiz bulunuyorum. Kendisi rüzgar nereden eserse oraya gidecek bir tip. Ayrıca genel kültürü ve konuştuğu konular hakkında bilgi birikimi çok çok zayıf. Sadece karşısındakilere bağırıyor ve reytingleri artırmaya çalışıyor. Onun hakkında biri, ses olsun diye dünyaya getirilmiş çocuk demişti. Bu argümana tamamen katılıyorum.
  • Paylaş
Her devrin adamı. Asla işsiz kalmayacak. Her zaman bir yerlerde karşımıza çıkacak. Köşeleri olmayan sistemin her zaman kullanabileceği, Türkiye ve dünya da bolca bulunan bir çeşit insan işte. Programlarına, denk geldiğinde kısa süreliğine baktığım oluyor belki bir adımda olsa gelişme kaydetmiştir diye, yazılarını ise hiç okumuyorum, bana hitap edecek kaleme ve kelimelere sahip olmadığı için.

Tabi hakkını yemeyeyim çok içtiğini, sarhoş olduğunu duydum doğrumu bilmem ama öyle ise bir gün içerek n'olcek la bu Memleketin hali geyiği yapmak isterim.

Zaman kaybetmeyi severim :)
  • Paylaş
Bulmuyorum, bulamıyorum.

Aslında kabahat onda değil, onu ekrana çıkaranlarda. Böyle bir kişinin, milyonlarca kişinin huzuruna çıkmaması lazım. Söz kesebilirsiniz ama bunun da yakışan bir hali vardır. Konuşturmuyor karşısındakini.

Bilemiyorum, Gülen cemaatine mi yakındı yoksa, 17 ve 25 Aralık operasyonlarından sonra siyasi tartışmalardan çok futbol tartışmalarında boy gösterir oldu.
  • Paylaş
1

Siran Camgöz, Konusturmuyor tabi kinusturmayacak. Adamın ekndinebve savunduklarına da güveni inanci yok ki. Karşısındaki konuşturursa açıkları çıkacak cevap veremeyecek

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR