Bilmek istediğin her şeye ulaş

Recep Tayyip Erdoğanın Başkanlık arzusunu destekliyor musunuz?

Tabii ki destekliyorum. Bu ülkeden 11 sene hiçbir hizmeti esirgemedi.

 • Artık çok şükür camisiz bir mahallemiz kalmadı. Gereken miktarda imam ve hatip de yetişiyor. İleriyi görerek yapıyor adam icraatlarını. Artık geceleri en derin uykumuzdan bile hemen yanı başımızdaki caminin minaresinden yükselen sabah ezanı nameleriyle uyanabiliyoruz.
 • Şehirlerimizi pislik yuvası ormanlardan temizledi. Şimdilik az bile kesti, daha İstanbul'umuzun kuzey ormanları var kesilip betonlaştırılacak. Binlerce rezidanslık, AVM'lik yer var orada. Allahın izniyle 3. Havalimanı ve köprü de tamamlandığında oralara da muhteşem rezidanslar, AVM'ler yapacağız inşallah.
 • Sigara yasağı yine onun icraatı, artık bir yere gidince üstümüz başımız kokmuyor. Bakın bu hizmetin büyüklüğünün farkında mısınız bilmiyorum; hem halkın sağlığı korunuyor hem de sigaranın oluşturduğu hastalıkların tedavisi için harcanan onca para korunmuş oluyor.
 • Geceleri alkol satışını dolayısıyla çıkan hır gürü engelledi. Hele hele günahkar alkoliklerden içtiklerinin yarısını vergi olarak alıp devlet kasasını kabartması dahiyane.
 • Her yerde artık 100m kadar uzaklıkta bir AVM'miz var. Alışveriş için artık saatlerce yol tepmemize gerek kalmadı. Dünyanın bütün markaları var AVM'lerde. Diesel mi istedin git al, Louis Viton çanta mı istiyor eşin, hemen köşe başındaki AVM'de var.
 • Muhteşem rezidanslar yaptı, ne güzel Araplardan para geliyor.
 • IŞİD'i destekledi, sünni olmayanlar gebersin, adam haklı. Öyle bir durumda bir devlet tarafını belirlemeli, Yezidileri, Türkmenleri mi destekleyecektik Sünnilik için, şeriat için savaş veren Müslümanlar dururken.
 • İstanbul'u kanalla bölecekmiş, bölsün tabii daha çok kıyımız olacak, al sana yine Araplara satacak mülk. Oradan geçen gemilerin getireceği gelir ve boğazımızdaki tehlikeli trafiğin azalması da cabası.
 • İş güvenliği gibi saçma şeylere de yatırım yapmıyor, bir işçinin hayatının bedeli nedir ki. Biri gider diğeri gelir, sokakta onun gibi binlerce var. Zaten üç çocuk yapın diyor, halk üçer üçer yaptı mı 12-13 yıl sonra ülke deli gibi işçi dolacak. Hani Soma için o kadar üzülünmüştü, yine %50 çıktı dünya liderine, onlar için bile işçinin hayatının değeri yok, bizim için neden olsun...
 • Okulları da imam hatibe çevirdi, sonunda bir sürü imam ve hatibimiz olacak. Eğitim sistemi sanki daha mı iyiydi eskiden... Eskiden de bu ülkeden bilim adamı çıkmazdı şimdi hiç değilse ilim adamı çıkacak.
 • Taksim'i betonladı, pis pis ağaçlar, yeşil alan falan vardı, her yağmurda çamur deryasına dönerdi. Şimdi de deryaya dönüyor ama hiç değilse uygar ülke örneği çamur yok. Keşke diyorum şu topçu kışlasını da yapabiilseydi ama inşallah onu da başkanlık döneminde yapar. Gezi parkı hala çamur oluyor. Üç beş ağaç için o kadar tatava yapıldı. Adam milyarlarca ağaç dikti onları gören yok.
 • Artık kadınlarımız türban takmakta özgürler. Bu özgürlüklerini hatta tüm devlet daireleri, meclis falan gibi laikçi oluşumlarda bile icra edebiliyorlar. Eskiden laikçiler baş örtüsünün ne üniversitelere ne meclise ne de Çankaya'ya girmesine izin vermiyorlardı. Bu ne kardeşim ister baş örtüsü takarım ister takke giyerim, kimin buna karışmaya hakkı olabilir ki.
 • Uzun adamdan önce otobanımız, metromuz, hızlı trenimiz, Marmarayımız var mıydı... Yoktu. Adam ülkeyi resmen baştan yarattı.
 • Uzun adamdan önce mecliste sürekli bir kakafoni mevcuttu. Ne oldu şimdi? ... Uzun adamın partisi, partimiz her istediğini oy birliğiyle ve ezici çoğunlukla meclisten geçirebiliyor, bu sayede yasalar çok daha çabuk yapılabiliyor.
 • Eskiden bir de Cumhurbaşkanından dönerdi laikçiliğe falan aykırı yasalar. Adam akıllı Cumhurbaşkanını da kendi partisinden çıkarttı bir anda tüm veto problemleri ortadan kalktı. Artık ihtiyaç duyduğumuz yasalar yıldırım hızıyla yapılabiliyor.
 • Bütün televizyon kanallarını baskı altına aldı da kötü mü yaptı hepsi zıvanadan çıkmıştı artık ayıpçı ya da provokatif yayınlar yapılamıyor. Karımız, kızımız, sevgilimiz bu tür yayınlardan korunmuş oluyor.
 • Gazetelere de devlet sansürü uygulanıyor, toplumun düzenini, barışını bozabilecek provokatif seslerin hepsi bastırılıyor. Barış içinde, tüm özgürlüklerimizle yaşayabilmemiz için verilen hizmetler bunlar.
 • Generalleri dahiyane Ergenekon ve Balyoz komplolarıyla tüm bu icraatlar esnasında içeride tuttu. Haklı, yoksa icraatları yaptırmazlardı. Haa içeri attı da cezalandırdı mı, tabii ki hayır. Şimdi hepsini serbest bıraktı ve en yüksek maaşlarla emekli etti. Üç beş yıl içeride yattılar ama şimdi onları rahatı da yerinde.
 • Ergenekon demişken Deniz Fenerinden Almanya'da yargılandılar ve suçlu bulundular. İyi ki bizim yargımız buna itibar etmemiş şimdi şimdi çıkıyor meydana Almanların arkamızdan ne işler çevirdiği.
 • Yine uzun adam döneminde faizsiz bankacılık ülkemizde gelişti. Ne güzel artık çok parası olan da kredi çeken de faiz illetine bulaşıp günaha girmiyor.
 • Yok efendim sanayimizi, doğal kaynaklarımızı yabancılara satmış. Yerken iyi tabii ama iş eleştirmeye gelince vatan haini bile demeye cüret ediyor laikçiler. Tabii ki satacaktı, ne olacaktı. Satıldı da para İsviçre'ye mi gitti, tümü ülkenin refah seviyesini arttırmaya harcandı.
 • Yok kadınlar dövülüyor, öldürülüyormuş. Kardeşim, 4 tane almak caiz, biri ölür yenisi gelir. Sanki kadın kıtlığı var ülkede.
 • Dinimize saldıran laikçilerin, ateist gezicilerin başını süper kesti. Arada alevi çocuğu ölmüş. Neymiş efendim ekmek alacakmış. Yahu doğru bile olsa dışarıda çatışma varken ekmek almaya gidilir mi. Kaldı ki bu alevilerin topu terörist. Terörist olmasalar sünni olurlardı.
 • Ramazanda içki içenlere saldırılıyormuş. Saldırılır tabii milletin nefsini zorlamayacaksın kardeşim.
 • Yok efendim okula kızlı erkekli gideceklermiş. Yahu kardeşim bu laikçiler cehape zihniyetleriyle okula kızlı erkekli gittiler, okulları fuhuş yuvasına çevirdiler de bilim mi ürettiler, ülkeyi bir adım ileriye mi taşıdılar. Cevap veriyorum, hayır...
 • Komşularla düşman olmuşuz, kime ne. Tabii ki komşularımız da hadlerini bilecekler, yanlarında dünya lideri bir önderin yönetiminde dünya liderliğine namzet bir ülke var. Sabrımızı sınamamalılar. Tabii ki mertçe sabrımızı sınamayın diyebilmeliyiz.
 • 50 tane konsolosluk çalışanı rehin alınmış deniyor. Yahu şimdi bir düşünün IŞİD'le savaşıp kendi hibe ettiğimiz kaynakları mı tüketelim. Tamamen milli servete zarar. Kaldı ki konsolosluk çalışanları üniversite okumuş, birkaç dil bilen insanlar. Resmen monşerler. Muhtemelen zaten üniversite okuyanların %85-90'ı gibi okurken fuhuş da yapmışlardır. Bir teraziye koyun oradaki 50 monşer mi önemli yoksa dünya liderliğine oynayan güzel ülkemizin menfaatleri mi...
 • Dersaneleri kapatıyor, polisimizi ayıklıyor paralel yapının son kırıntılarını da ülkeden süpürüyor. Resmen hizmet bu! Adamlar gelmişler gizlice devletin içinde paralel bir devlet kurmuşlar. İktidarın bundan haberi olmamış, o derece iyi çalışıyorlar yani. Bir de devletimizin kaynaklarını onlar da yiyorlar. Yahu kardeşim tabii ki kaynaklar Erdoğan ailesine ait. Neden derseniz adamlar tamam yiyorlar hem de bol bol ama ülkeye bugüne kadar kimsenin getirmediği hizmetleri getiriyorlar.
 • Adam 3. Köprüyü yapacam diyor laikçiler ona da itiraz ediyor. Yahu İstanbul'un trafiği malum. Bunu çözmek lazım. Halkın refah seviyesi de çok yüksek olduğundan her gün İstanbul trafiğine 400-500 yeni araç çıkıyor. Adama arabayı alacak parayı ver yol verme. Olur mu öyle şey? ... Tabii ki köprü yapılacak. Şimdi laikçiler başta olsa bir metre kaldırım yapmazlardı ama iş eleştirmeye gelince dilleri oluyor pabuç. Ayrıca köprü güzergahı hata eseri de olsa fazladan tıraşlandı ne güzel işte. Bir kere şehrin sivrisinek kaynağı orman azaldı ayrıca yeni rezidanslar yapacak rantı hazır araziler çıktı ortaya. Yap Araplara sat, daha ne istiyorsun ki...
 • 3. Hava alanı yapacam diyor yine laikçiiler delleniyor. Neden? ... Çümkü ülkemizin gelişmesini istemiyorlar hele bu gelişmenin başka bir iktidar döneminde olmasını hiç hazmedemiyorlar. İstanbul kocaman şehir, daha AVM, Rezidans kompleksleri yapılabilecek bir yığın orman arazisi var. Ağaçlar kuzey ormanlarında boş boş duruyor. Şehrin kuzeyi geliştiğinde adam Sabiha'yı mı kullansın Atatürk'ü mü? İkisi de en az iki saat mesafede olacak. Tabii ki mega şehre yeni bir mega hava alanı gerekli. Hava alanına zaten laikçiler her şehirde itiraz ettiler de şimdi fena mı oldu. İstanbul'dan biniyorsunuz uçağa hop bir saatte Erzurum'dasınız.
 • Nükleer santral yapacam diyor hemen itiraz ediyor laikçiler. Ne yani elektriği afedersiniz osuruk gazıyla mı üreteceğiz. Bunlar ülkemizin özellikle yıllarca savundukları doğu bloğuna bağımlı kalmasını istiyorlar. Düşünüyorlar ki ülkeye bir gün komünizm getirebilirler. Yahu kardeşim dünya almış yürümüş bunlar hala komünizm derdinde. Oh nükleer santrali de Soma'da 200 liralık kömürü dahiyane iş güvenliği politikalarıyla 27 liraya çıkartan Soma Holding yapıyor. Ne olacak patlar belki patlasın zaten ülke çok kalabalık üç beş çapulcu ölmüş kime ne. Takdir-i ilahi olur. Zaten nükleer santral patlamasından korkanlar evlerine tüp gaz almasın; o da patlıyor öbürü de.
Aslında bakarsanız yaz yaz bitmez bu muhteşem icraatlar.

Düşünsenize refah demek halkın mutluluğu demek, kaldı ki yıllar yılı başbakana oy verenler halkın en fakir kesimi, diğer kesimin refahı daha da yüksek. Baksanıza ülkemizin %50 az kazanan kesimi bile halinden, refahından, rahatından mutlu ki oyunu uzun adama verdi.
Şimdi koyun elinizi vicdanınıza ailecek bizim için bu kadar çalışan, bizlere hizmet üreten, bizim başımız değil hizmetkarımız olmak için gelmiş ve bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak uzun adamın değil de kimin hakkıdır başkanlık bu ülkede. Böyle yönetmeye devam etsinler isterlerse sülalecek babadan oğula geçe geçe yönetsinler ülkeyi, yine veririm desteğimi... .
 • Paylaş
10

Hakan, Birde hırsız diyorlar ya ifrit oluyorum. Tamam bir kucak parayı sıfırlamış ama herkes yedi be kardeşim belki biraz çok yedi ama olsun hizmet ediyor.

mesela en sevdiği müteahhit Cengiz inşaat sahibi milletin amk duk dedi. O mu küfür etti hayır ha güzel küfür ediyor ne var başbakanlar küfretmezmi, ediyorsada kime ediyor aleviye, dinsiz solculara ediyor.Millete mi küfür ediyor hayır . Ayrıca milletin amk duk dediyse ne olmuş beleşe orgazm işte hizmet bu.

Viva erdoğan

Şaman, O hırsız diyenler montajlı dublajlı paralel tapeler nedeniyle diyorlar. Sahi başbakanımız o montaj işlerinin nasıl yapılacağını cumaya kadar gösterecek ti bizlere. Hizmet etmekten kendini savunmayı bile unuttu zavallı adamcağız... Yahu amk hepimiz diyoruz başbakanımızda halktan biri zaten demese kürt yada layıkçı olur du.

Ayhan Dinç@hakkan ciddimisin ? dalgamı geçiyorsun ? gerçekten anlamadım yazılarından ... Bülent Ecevit çalmadı bilmiyorsun diye söyliyeyim ... Ölürken dedesinden kalan evini de vakıf' a bağışladı ... Onun dışında da bir varlığı yoktu ... Rahşan Ecevit' te ailesinden kalan apartman dairesinde yaşıyor ve merhum Bülent Ecevit' ten kalan emekli maaşı ile geçiniyor ... 57. Hükümet bu ülkenin yüz akıdır ... Çünkü pkk başını hapise koyabilecek siyasi iradeyi gösterdiler ... 4 yıl boyunca terör amaçlı tek bir kurşun sıkılmadı ... Tam 4 yıl ne bir şehit oldu, nede bir gazi ... Marmara depremi gibi tarifi imkansız bir acı yaşadık ... Ekonominin lokomotiflerinden olan illerimiz yıkıldı ... 50 bin vatandaşımızı kaybettik ... Bu denli büyük bir krizin yaralarını bile bir yıl gibi bir süreden büyük oranda sardık ... Akabinde dünya genelindeki ekonomik krizin darbesini yedik ... Kemal Derviş' in ekonomik birikimleri sayesinde bu günkü bankacılık ve sermaye piyasalarımızın temellerini attık ... Sağlam bir ekonomik piyasaya sahipsek 57. Hükümet sayesinde ... Bu günlerin aksine, ramazan ayında ırak a saldırı düzenleyen ABD ordusunu bile dış işleri bakanı merhum İSMAİL CEM' in brokrasi üstü çabaları ile durdurduk ... Adam görmek istiyorsan Önce Atatürke bak, Sonra Bülent Ecevite .....

Hakan, Tabiiki ciddiyim, olayı çözdüm , bugüne kadar sayın erdoğana boşuna kızmışım meğer, misal metre karesi 3-4 bin TL olan asfalt 12 bin TL ye atılıyor. Olsun yaw sonuçta evimize kadar asfalt geldi, mutfağında asfalt olan tanıyorum hizmet budur. Ecevit gibi temiz adam ol, kimseyi kayırma, kibar ol, tasarruflu ol bunlar boş iş çağ değişti hem bunlar hırsızlık değil göz hakkı. Tabii adam ihale yaparken Bilal bey duyuyor milyar doları, canı çekiyor tabii erkek çocuğu. Baba yüreği dayanırmı buna, o da canı çekti göz hakkı var diyor veriyor Bilal kardeşime . Göz hakkı derler buna islamda katiyen hırsızlık rüşvet değildir. Hem Ecevit bey de yeseymiş. Zaten yemiştir başbakanlık evinde yemek vermiş bir kere devlet bütçesinden misafir ağırlaşmış orada bir çekirdek yemiş diyorlar. Ha sayın erdoğan 20 Milyar rüşvet yemiş, ha Ecevit bir adet çekirdek yemiş sonuçta yemiş ikiside ama erdoğan yol yapıyor ben ona bakarım, ama.

Ayhan Dinç, Haklı olduğun yanlarda var aslında ... Sonuç da ecevitin çocuğu yoktu .... olsa belki o da ihalelerden pay alcaktı ....

Hakan, Hımmmm çocuk delikanlıyı bozuyor mu? Sayın erdoğan'a üstü kapalı lafmı soktunuz. Tamam muhalif olduğunuz için benden daha aydın ve gerçeği görüyor olabilirsiniz. Ne sokarsanız sokun, ama laf sokturmam sayın erdoğan'a.
Hem 6-7 gemi, 10-20 trilyon para nedirki bu devirde. Bir de israille iş yapıyor diye kızıyorsunuz Bilal beye, adam ticaret erbabı ne yapsın yani iş yapmasınmı açmı kalsın. Gazzede Filistinli çocuklar ölürken Sayın Erdoğan dua okuyor ruhlarına, oğluda israile mal satıyor gemileri ile.

Ne var bunda ticaret helaldir bir kere. Üstelik dua ölüye serinlik verirken, diğer yanda Bilal bey parasını cebine atıyor. Bence çok normal.

Nurcandemir, amma çok anlatmışsınız, yorum yapmışsınız.oku oku bitmez.kısacası: adam çalışıyor.

Ayhan Dinç, Bence bi kanun çıkarsınlar ... KDV gibi ... yapılan her işten Erdoğan ailesine pay gitsin ... Nasıl olsa çalışıyor adam ...

Şaman, Nurcan Hanım, dünya liderimizin icraatları bırakın bu sayfaya bütün İnploid server'larına sığmaz. Azıcığını bile yazınca upuzun oluyor, kusurumuzu bağışlayın, naapalım dediğiniz gibi liderimiz çalışıyor.

Şaman, Hah işte Ayhan Bey bana böyle fikirlerle gelin. Adı da RTV olsun. Bundan kelli kimse de çalıyor ama çalışıyor falan diyemesin. Göz hakkını yasal olarak alsın sen sağ ben selamet...

Yesin içsin hiiiiç sikinti değil walla yediyse az yemiş 100 katrilyon daha yesin. Gerçek ve samimi söylüyorum hiiiiç umurumda değil. Ormanlarin tamami kesilsin, heryere başkanlik saraylari yapilsin hatta oğluna kizina dünürüne tahsis edilsin her vatandaştan seçimle gelen ilk başkan için aylik 50 tl para alinsin vermezsem şerefsizim hatta helal etcem kendi hakkimi. Erdoğan hakkinda olumsuz dava açilan tüm mahkemeler kapansin, gazetler kapansin erdoğan hakkinda kötü yazi yazmak suç olsun. İstabul başkent olsun ankara çöl olsun devlet erkaninin tüm çocuklari ayda 100.000 tl maaşa bağlansin kanunla. İhale ve kazanç sağlayan her işten başkan ve ailesinin geçimi için yüzde 20 pay ödesin müteahhitler kanunla hemde. Tüm komşularimizla savaşalim, çatir çatir düşman öldürelim araplari biz finanse edelim. İsrail ile savaşa girelim bombalar kafamizin üstünden geçsin ne gam erdoğan soyu hep başkan olarak devam etsin yillarca mümkünse sinirsizca , erdoğan soyu ile yönetilelim. Tüm kanallarda sadece erdoğan olsun, deniz, kum, güneşyasak olsun . Tüm bunlari ve erdoğan imparatorluğunu tam tekmil görmek istiyorum.
 • Paylaş
Kesinlikle hayır ... Uzun uzun yazmaya gerek yok ... Benim şehidime kelle diyebilen bir zihniyetin hala Türk siyasetinde olmasını kabul dahi edemiyorum ... ...
 • Paylaş
Yetenekse işte yetenek gerisi sadece trajıkomik!!!
 • Paylaş
2

Hakan, Yüzde elli evet diyoooor :-)

Ayhan Şimşek, donun rengindendir o :))

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR