Bilmek istediğin her şeye ulaş

Recep Tayyip Erdoğan'ın Türk Telekom Arena'da ıslıklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

hala topluluk içine çıktığında başına herşeyin gelebileceğini kabullenememiş , hayal aleminde yaşayan bir başbakan işte mahalle kabadayısı
 • Paylaş
tamamen önyargılı bir biçimde ıslıklandı..tepkini koyarsın tamam ama orası yeri mi? değil..bu arada gs'nin kendisine resmen devlet tarafından hibe edilen stadla da ahkam kesmesi doğru değil..bunları yapacaksan ya kabul etmeyeceksin, ya da susup oturacaksın..
 • Paylaş
1

Oğuzhan Demirtaş, Kim kime nereyi hibe etmiş. Sanırım neye karşılık neler verildiğini ve hangi haklardan vazgeçildiği hakkında bilginiz yok!

Ben bir Beşiktaşlı olarak Türk futbolunun içinde Adnan Polat gibi bir yağcı olmasından tiksiniyorum. Anayasamıza göre başbakanı protesto etmek suç mu? Değil. İster statta ister sokakta istersemde üniversitede protesto ederim kimsin ulan sen protesto edilmiyecen, kameralardan bakılcakmışta protestocular stada alınmıcakmış benide almasınlar ben de televizyon başında protesto ettim. Ali Sami Yen Galatasaray'ın kira sözleşmesi devam etmesine rağmen 416 milyon 500 bin liraya satılmıştır, bunu da biri hatırlatsın o Galatasaray'ın cebinden tek kuruş çıkmadı diyen herife.
 • Paylaş
Başbakan dün, protesto yapılır, ama taş ve sopa ile camlar kırılarak yapılmaz. dedi. Başbakan'ın yumurta atılmasına ve Islığa da karşı olduğunu biliyoruz. Başbakan'ı rahatsız etmeyen bir protesto bulmak güç. Sanıyorum protesto'yu sandıkta yapıp başbakan'ı değiştirmek gerekiyor. Keşke herkes bunu farketse.
 • Paylaş
Dünür muhabbetiyle üzerine alınması ve kendini padişah hissetmesi...
 • Paylaş
Biçimsiz oldu bence..İnsanlar başka bir görüşe,başka bir dünya görüşüne sahip olabilirler.;Lakin oraya bir partinin genel başkanı olarak değil,bir ülkenin başbakanı olarak gelen birine bu yapılmamalıydı.Fakat ideolojik fanatimizin kıyısında gezenler,hemen bunu normalleştirme yoluna gittiler.Ülkemizde hala belli bir kesim siyasi ihtiraslarını pervasız bir söyleme ve davranışa dönüştürmede ısrar ediyor..Bundan dolayı bu ıslıklanma demokratik bir davranış sergilemekten çok,belli grupların partizan tutumlarının dışavurumudur.
 • Paylaş
aa hep yanlış yapıyorlar hep!!bu adam bir kahraman..dünya bu adamı konuşuyor hiç ıslıklanır mı??yazıktır gunahtır ya..gariplere yargısız infaz yapmayın ya
 • Paylaş
Bence çok güzel oldu ..yeriydi de... Çünkü bu ülke de tek başına başkana bişey diyecek olsan anında karakolda bulursun kendini başbakan öle çünkü..e o bastırılmış bir milletin tepkisiyedi.. başbakan die yağtığı herşeyin doğru olması gerekmiyo.Başkan die de bu millet ona tapmak zorunda değil,önce insan olarak bizim saygımızı kazanmlalı, başkanlık makamının saygınlıgını değil.. Makamına saygım var kendisine değil..
 • Paylaş
Cuuk oturdu aldı ağzını payını gitti.
 • Paylaş
Başbakanlar da protesto edilir, ne var bunda büyütecek. %50 adamı seviyorsa %50 de sevmiyor. İnsanlar tabii ki toplu halde oldukları zaman protesto ediyorlar, kalksın biri de tek başına başbakanı protesto etsin, yapanları gördük, joplanır ve tutuklanır. Bu başbakan sadece sesli yumurtalı protestodan hoşlanmıyor, dünyadaki diğer başbakanlar gibi, ama demokratik rejimlerde halkın protesto hakkı vardır, naapsınlar yani başbakanlığın önünde sessiz oturma eylemi mi yapsınlar? İnanıyorum ki o durumda da sessiz sedasız oturan halkı joplatır ve içeri attırır. Stad da hibe edilmedi, kiraya verildi. Önüne gelen projeyi onaylamakla projeyi yapmak arasında çok fark vardır, onu da kendine mal etti. Evet, tüm toki projeleri gibi devletin yani halkın parasıyla yapılmıştır stad ama ödenenler kira olarak geri dönmeyecek olsa takıma devrederler miydi sanıyorsunuz?
 • Paylaş
yaptırılmasa daha iyiydi
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1047 Görüntülenme5 Takipçi11 Yanıt