Bilmek istediğin her şeye ulaş

Restaurant ve cafeler için yazılımını tamamladığımız bir projemiz var. Proje desteği nasıl alabiliriz ya da hedef kitlemize nasıl ulaşabiliriz?

Projenizin emsallerinden farklı olması kolay kullanıla bilir olması tavsiyem.
  • Paylaş
1

Ayhan Şimşek, Yazılım tamamlanmış. AR-GE sürecine dair bir öneri bu verdiğiniz cevap. Başka bir deyişle ben bu yazılımı nasıl satarım diyor soruyu soran arkadaşımız.

Sektöründe öncü olduğunu bildiğim Akınsoft firmasının bahsettiğiniz türde yazılımları mevcut.
Aynı zamanda ürünlerinin satış ve tanıtımlarını bünyelerinde çalıştırdıkları personellerle bire bir ziyaret kapsamında gerçekleştirmekteler.
  • Paylaş
6

Resul Genç, konu ile ne alakası var anlamış değilim ancak reklam koktu burası.

Ayhan Şimşek, Yazılım geliştirme uzmanı Resul Bey, daha iyi anlamanız için soruyu parçalarına ayırıp bu parçaların karşılığına da yukarıda verdiğim cevapları tekrardan yazacağım. Daha iyi algılamanız için.
Restaurant ve Cafeler için tamamlanmış bir yazılımı varmış soruyu soranın: Bu alanda rakibi, bu sektörün en çok yazılım satan firmaları kimse onlardır. Öncelikle onları tanıması gerekir ki ona göre bir strateji geliştirebilsin. Tabii bu konular, yazılımı yazmanın ötesinde girişimci zekası istediği için bunları TDK uyumlu bir dil ile 7'den 70'e anlaşılabilecek şekilde uzun uzun yazıyorum. Umarım çözebileceksiniz. Bu nedenle; ismini verdiğim firma mirc yazılımlarından bu yana (90'lar) yatırımlarını bu alanda kullanmış ve sektöründe ismi bir marka olmuş durumda. Bunda reklam kokusu aramanız niyetinizin son kullanma tarihinin geçmiş olmasından kaynaklanıyor bence :) Her neyse yine de sizi çok fazla ciddiye alıp yazmaya devam ediyorum. Okumaya devam edin lütfen. Mikro girişimcilikten Makro ya geçmek için bu yolu daha önceden kat etmiş kişiler iyi incelenmeli kısaca.
Arkadaş 2. sorusunda, Proje desteği nasıl alırız diye sormuş; bir fikrim olmadıından cevabımda buna yer vermedim.
3. sorusunda ise, Hedef kitleye nasıl ulaşılabileceğine dair tavsiye istemiş; Yine aynı Makro büyüklükte bahsettiğim firmanın hedef kitlesine nasıl ulaştığının bilgisini verdim. Dedim ki birebir iletişim. Hem tanıtım hem satış.
----
Şimdi kalkmışsınız diyorsunuz ki NE ALAKASI VAR cevabınızın soruyla.
Bence siz ne alakasınız ki buraya laf olsun diye bunları yazmaya cür'et edebiliyorsunuz.
Ayrıca sorulan soruya verdiğiniz cevaba bakın: "-Projenizin emsallerinden farklı olması kolay kullanıla bilir olması tavsiyem. "
Soruyu anlamadan ayak üstü uydurulmuş bir cevap vermişsiniz.
Adam zaten yazılımı tamamlamış, yani bitmiş, verdiğiniz öneri ancak AR-GE sürecinde iş görür bir öneri.
Komik yani. Full alakasız bir cevap vermişsiniz. Üstelik kalkıp bana eleştiride bulunuyorsunuz. Trajikomik daha yerinde bir ifade.

Saygılar.

Faruk Yıldırım, Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Ayhan Şimşek, Rica ederim Faruk Bey.
Gergin bir cevap ve devamı olduğu için üzgünüm. Umarım yazılımınız hak ettiği karşılığı alır.
İyi çalışmalar dilerim.

Resul Genç, şimdi buraya yaz yaz bitmicek ancak ben kısadan cevap vereyim sana.(Projenin emsallerinden farklı olması) o projenin bitmesine rağmen böyle bir farklılığın eklenmesine engel mi teşkil ediyor.Belliki başka şeylere canın sıkılmış buraya döktürmüşsün,yinede güzel yazmışsın. (Soru 1 -Proje desteği nasıl alabiliriz Soru 2 -Hedef kitlemize nasıl ulaşabiliriz_? senin verdiğin cevabın hangisi DOĞRU ? )

Sengoz, Ooo Ayhan bey yeni arkadaşlarla tanışmışssınız :))

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

67 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları