Bilmek istediğin her şeye ulaş

Neden bayanlar bekarlıkta sadakatten sevgiden ve ona sahip çıkılmasından bahsetmezlerde, boşandıklarında yada ayrıldıklarında onlara sahip çıkacak erkeği mumla arar ve sevgiden sadakatten, sahip çıkmadan daha çok bahsederler?

İzledikleri dizilerin bayağı düşünceleri etkisinde kalmış olmaları muhtemeldir. Ayrıca entelektüel her kadının içinde dinmez bir entrika şehveti olduğundan bu durum çokta normal karşılanabilir. Sürekli bir yarayı kaşıma sendromudur bu aslında. Bu yüzden Attila İlhan'a yapılan bu haberi çok önemli buluyorum.
Kadınlar
  • Paylaş
''sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer'' ondan olsa gerek.
  • Paylaş
Bayanlar bekar iken aslında farkında olmazlar kendilerine sahip çıkacak, sadık olacak, sevecek bir erkek aradıklarının. Ama bu farkında olmadan aradıklarını bulamadıkları bir evlilik sonrasında farkına varırlar bunların... 
  • Paylaş
1

Nazende , Bu sıralama ilkinde; sevecek-sahip çıkacak-sadık olacak şeklinde olduğundan dolayı sevginin etkisiyle yanlış karar verebiliyorlar. Tecrübe ettikten sonra sıralamayı değiştiriyorlar.

Çünkü bayanlar bekarken güven ve sevginin bir ilişkinin yapıtaşı olduğunu bildiklerinden erkeklerin de bilmesini bekledikleri için ondan bahsetmezler. Evlendikten sonra bu yapıtaşının erkekte olmadığını farkeder ve boşanır. Ondan sonra yaşayacağı her ilişkide erkekte bunu araştırırlar.
  • Paylaş