Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Kafa yapısı ve hayata bakış uyumluluğu zevklerin uyuşması ruh eşinizi bulduğunuz anlamına gelir mi?

Ruh eşi olduğunu anlamak zor değil bence, çünkü bunu hissedersin ama bu his sadece kendi tarafından oluyorsa yanlış bir duygudur. Fakat karşılıklı bir his ise o zaman duygularınızdan emin olabilirsiniz.

Kişi kafa yapısı, zevklerin uyuşması vb. Gibi benzerliklere aldanmamalıdır. Bu benzerlikler ruh eşini bulduğun anlamını taşımaz. O kadar basit bir olgu olduğunu düşünmüyorum çünkü...

Belki cana yakın ve sohbetinden zevk aldığın sıcak ve samimi bir dost olma ihtimalini de olabilir, bu durumu göz ardı etmemek gerekir.
  • Paylaş
1

Hypatia Hypatia, Size aynen katılıyorum.

Ne gözleriniz, ne aklınız, ne mantığınız, ne kalbiniz, ne hormonlarınız... Ruhunuz onu ister!
  • Paylaş
Çoğu kişiyle hayata bakış şeklin veya düşüncelerin , hislerin zevklerin uyuşabilir ama tek bi tane ruh eşin vardır ve onu bulduğunda zaten bunları düşünmezsn bile... Sadece anlarsın. Ruhunun ona doğru çekildiğini farkedersin. . .
  • Paylaş
Anlamam, hissederim ama bir süre sonra o hissin yanlış olduğunu anlar hüsrana uğrarım. Çıkardığım sonuç; ya insanın bir çok ruh eşinin olduğu ve onlarla anlaşabilmenin yolunu bulması gerektiği ya da ruh eşi diye bir şey olmadığıdır.
  • Paylaş
4

Hypatia Hypatia, Belki bir üçüncü seçenek vardır; henüz bulmamışsınızdır?

Şaman, Bilemedim, elimdeki örnek miktarıyla millet ±%1 şaşan seçim anketi yapabiliyor. Sizin şüphelerinizdense kendi deneyimlerime güvenmeye devam edeceğim sanırım. Siz bulduysanız ruh eşinizi size mutluluklar dilerim.

Şaman, Yani pardon, sizin balık umutlarınızı da kırmak istemem, belki de ben başak gerçekçiliğiyle ilişkilere yaklaşıyorumdur ama olsa başaklar için de olması gerekmez mi ☺

Hypatia Hypatia, İkinci yorumunuza sevindim, lütfen kırmayın ümitlerimi :) ve evet, Başak'ların da karşısına çıkıyordur ama bu işler derin hissiyat ister, belki Başak'ların önünden geçip gidiyorlardır :P Şaka bir yana, pek Başak tanımadığım için ne yorum yapsam bilemedim. En iyisi olduğu gibi bırakmak sanırım :)

Ruh eşinizi iş işten geçtikten sonra bulursunuz o yüzden yorum yapmanın bir anlamı yok.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1502 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt